Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szegeden hova járnak a normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden hova járnak a normálisabb, értelmes egyetemista lányok szórakozni?

Figyelt kérdés
Tehát nem a nagyon bulizós csajokra gondolok, hanem inkább az ilyen különlegesebb lányokra.

2017. okt. 15. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
A normálisabb, értelmes lányok nem járnak szórakozni, hanem otthon vannak a pasijukkal.
2017. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet konkrétan elkülöníteni ilyen alapon szórakozóhelyenként őket. Jó, talán a mainstream helyek színpadain nem éppen a legszolidabb rendes lányok ugrálnak hajnali kettőkor kirakott mellekkel stb. És gondolhatnánk azt, hogy a kiülős helyek nyugodt környezetében várnak rád a kedves, aranyos lányok. Csakhogy ezekre a kiülős helyekre is egyaránt odamennek azok akiket te el szeretnél kerülni.


Szóval ne vendéglátóhelyenként keresd őket, hanem egyénenként. Bárhol ráakadhatsz egy neked megfelelőre.

2017. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most például voltam az összegyetemi gólyabálban. Nem vagyok nagyon bulizós, körülbelül félévente egyszer megyek.

21N

2017. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is mióta Szegeden vagyok még csak a nyugiba voltam, de ott is csak órák után néhány spannal nem így szórakozás céljából. De mondjuk lehet kár volt kihagyni az összegyetemi gólyabált.
2017. okt. 15. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Annyira nem volt nagy szám, nem hagytál ki semmit. :D A Punnany koncert miatt érte meg, bár tőlük alig ismertem pár számot.
2017. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
A normálisabb, értelmes lányok nem járnak szórakozni.
2017. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok nagy bulizós lány, így nagy ritkán csak kocsmázni szoktam eljárni. Szegeden általában koncertekre vagy színházba, kávézóba (bár ezt elég ritkán) megyünk a barátaimmal, vagy Bortérre és ehhez hasonló rendezvényekre.
2017. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
33%
Szegedi fiú hallgató vagyok. Elmondom, hogy nagy az esélye, hogy nem szórakozóhelyen fogod megismerni leendő feleségedet. Összegy.bálban nem voltam, nem sokat veszítettem vele szerintem. Bár nekem van barátnőm (nem buli helyen ismertük meg egymást) Én nem pártolom annyira a bulit havonta többször. Persze kell, mert fiatalok vagyunk, később nem lesz lehetőségünk és megbánjuk, de én hülyeségnek tartom, hogy havonta 15-20 ezret valaki elbulizzon. az évi kb 200.000, lehetne egy kis megtakarítása mire végez az egyetemen. Sajnos az átlag egyetemista nem gondolkodik előre (lásd: szorgalmi időszakban tanulandó anyagot hagyjuk a vizsgaidőszak 1 hetére) De kerek a világ, és mindig lesznek ilyenek. Nekem az a jó amíg ebből jó sok van :)
2017. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na neked való csaj, ha csak nem lett azóta párja. 20 éves most kb, ha csak nem 21.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ő is Szegeden tanul, és ő meg a pasikról panaszkodott, hogy nem talál :D

2017. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!