Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány éves korig lehet barátkozni?

Hány éves korig lehet barátkozni?

Figyelt kérdés
Elvileg felnőttként az ember már nehezebben ismerkedik új emberekkel, megvannak a barátai, és az elég is neki, újakat már nem akar. Ti mit gondoltok? Van ilyen kor/időszak, ami felett már kevésbé nyitottak, mindenkinél azt nézik, hogy vajon mit akar, őszinte barátságot nehezen kötnek?

2018. febr. 20. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez ember- és helyzetfüggő. Nekem 30 évesen sem volt nehéz új barátságot kötnöm, de alapból egy nyitott, közvetlen ember vagyok.
2018. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
99
2018. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, hogy az ember "nem akar" több barátot. Egyszerűen arról van szó, hogy a felnőtt ember már egy kialakult forma, ezért nem mindenkivel olyan nyitott elsőre, mint gyerekként amikor még sok csalódás (az emberekben) nem ér minket. Felnőttként tovább tart felmérni a terepet ki milyen, de ha akad hasonló, az igen baráttá tud válni.

Ugyanakkor személyiség függő is. Van aki már gyerekként visszahúzódó, van aki meg a társaság közepe. Ez a habitus többé kevésbé megmarad később is.

2018. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet pontos választ adni.Bármikor lehet.Új emberekkel ismerkedni is bármikor lehet csak ha már sokat csalódtál az emberekben nem biztos,hogy akárkivel akarsz barátkozni.
2018. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, de alapvetően szerintem nincs. Nekem minden életkorban, ami eddig volt, lettek értékes barátságaim. A régiekben a közös emlékek, fejlődés a csoda, az újak is mélyek, jók, tartalmasak. Életem végéig így tervezek hozzáállni az emberekhez.
2018. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!