Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék "reszocializálód...

Hogyan tudnék "reszocializálódni", kapcsolatokat kialakítani úgy, hogy jelenleg sehová sem tartozom? Szívesen várom a normális tanácsokat, de konkrétabb ötleteknek jobban örülnék.

Figyelt kérdés

Sokáig voltam otthon egyedül, mert így jöttek ki a tanulmányaim. Tavasz végétől dolgozni fogok, de addig is szeretnék próbálkozni.

Abból a szempontból egyszerűbb a helyzet, hogy budapesti vagyok.


2018. febr. 21. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Keress meg régi osztálytársakat, vedd fel velük a kapcsolatot! Elmehetsz különböző klubokba is..

Vagy ismerkedj a neten.

2018. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem tartozom sehová, pedig járok egyetemre, diákmunkába, ráadásul kollégiumban lakom- de senkim sincs. Miért? Mert nem találom meg az emberekben azt a szintü értelmet és értéket ,amelyre vágyom. Mindenki csak olyan akar lenni, amilyennek a többségi társadalom sztereotípiái alapján lennie kell. Kevesen merik fölvállalni a magányt, mely ugyan mentesíti öket az erkölcsi fertötöl, ám végérvényesen ellehetetleníti az emberekhez való integrálódást.


Nos, èn ilyen vagyok. Ha van még kérdésed/mondandód, írj üzenetet.


25f bp

2018. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egyetlen emberben sem találtad meg?
2018. febr. 21. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
nem
2018. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Nahát, azt hittem csak én vagyok így. Egész idáig nagyon sokat tanultam, most egyetem mellett dolgozom, és még másfél év van hátra az mscből.


Amúgy érdemes lenne valamilyen klubba belépned, ahol azonos érdeklődésű emberek vannak (belvárosban sok ilyet lehet találni), akár facebookon is rákereshetsz ilyen csoportokra. Esetleg még egy túracsoporthoz is csatlakozhatnál, ha szeretsz túrázni. Én is gondolkodom azon, hogy nyissak az emberek felé, csak most nincs nagyon időm sajnos.


Sok szerencsét kívánok neked!

2018. márc. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!