Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális, hogy középiskolás...

Az normális, hogy középiskolás 15 és 16 éves lányokat a szülő visz kocsival mindenhova, önállóan egy lépést se sehova?

Figyelt kérdés

Ha anyuka nem ér rá, inkább nem mennek sehova, mert egyedül egy lépést se.


Engem utoljára szülő általános iskola első osztályban kísért el a suliba. Azóta önállóan járok, középiskola a város másik végén van, de van olyan osztálytársam aki vidékről jár be naponta.

A pofám le is égne, ha anyuka fogná a kis kezem és vezetne. Köszönöm, tudok én menni magamtól is.

Ezek meg 16 évesen meg nem mozdítanák a valagukat, anyuka hozza viszi őket, egyedül sehova.

Ha vége van az óráknak 14kor és anyuka csak 16ra tud odaérni akkor megvárják. 2X hazaérhetnének még tömegközlekedéssel is simán, de nem. Egy lépést se önállóan.

Ja hogy esetleg felpattannának egy bringára és hajrá? Ugyan.

Tiszta röhej. Pl volt egy verseny az iskolában egyik nap estefelé és nem jöttek. Anyuka nem ért rá elhozni őket. Hogy fölüljenek egy buszra, na hát azt nem. A pórnép közé ők nem ereszkednek.


2015. jan. 31. 11:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem tom mit vársz mikor még van egy-két egyetemista csaj is akit apuci vagy anyuci visz. Ha meg nem akkor kocsit raknak a segge alá és nem hajlandó mással menni. Örülj neki hogy te nem vagy ilyen.
2015. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Én a világból is kiszaladnék ha anyámék minden lépésemről tudnának. Mert ha ők visznek mindenhova akkor azt is tudják hova megyek.

Hogy fiúzik pl az ilyen csaj? Anyuka viszi a fiúhoz és megkapják a napiparancsot: de 8-ra itt vagyok akkor jössz haza!

A srác meg igyekezhet becserkészni a lompost mert este 8ra végezni kell akkor jön anyuka?

Vagy hogy van ez?


Az én haverjaim a padlón fetrengenének a röhögéstől ha edzésre sörözésre stb anyuka hozna engem. Ki is közösítenének semmi perc alatt.

2015. jan. 31. 11:40
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
15-16 évesen se sörözni se dugni nem kéne.
2015. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Apám hol élsz te? Meg mikor? 1950-ben?

Általános iskolát nemigen hagyja el az ember szűzen. 15-16-ban már fűvel fával kategória működik többnyire.

Menj el egy házibuliba ahol tizenévesek vannak. Józan embert nem találsz ott és mint a nyulak.

Hogy ez jó vagy nem arról meg elmélkedjenek a szerzetesek.

2015. jan. 31. 11:58
 5/29 anonim ***** válasza:
Normális. Legalább is azoknak a szülőknek az a normális. Hogy a lányok miként élik meg, az egy dolog.
2015. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Bármilyen hihetetlen is számodra, nem az általad vélt modern élet a nagy többségre jellemző. Hogy te milyen életet élsz, az meghatározza a társaságodat is, ahol a te életformád a megszokott.

Szóval ne vedd annyira biztosra, hogy mindenki elvesztett szüzességgel hagyja ott az általánost.

2015. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Az tényleg furcsa, hogy inkább várnak két órát, semmint elinduljanak haza.

De ha egyszer ezt szokták meg.

Az, hogy őket nem zavarja az anyukájuk társasága, nem gond, bizonyára szoros, bizalmas kapcsolatuk van vele. Szóval miért is éreznék cikinek? Ez jó, hogy nem érzi terhesnek a jelenlétüket. Nincs titkolnivalója előtte.

Nem minden lány érzi szükségét a pasizásnak ennyi idősen, de van aki később sem az a fajta. Lehet, hogy várnak az igazira inkább, és nem érdekli őket a tizenéves fiúk társasága, akik többnyire úgyis csak dugni akarnak. Inkább várnak min. 18 éves korukig, amikor úgyis kikerülnek jobban az életbe, már nem csak kamaszok fogják őket körülvenni, hanem felnőtt férfiak is, és inkább velük lesznek majd együtt.

Ha magamat veszem alapul, bár én tényleg nem ma voltam már tinédzser, ámde nem is az ötvenes években, szóval én derogálónak tartottam volna, ha egy tinifiúval veszítem el a szüzességemet, ami úgysem lett volna igazi kapcsolat. Úgy értem, normális felnőtt kapcsolat, én pedig arra vágytam. Én nem mentem volna bele abba, hogy úgy szerelmeskedjek egy fiúval, hogy a szülei, akár a testvére(i) is ott vannak a lakásban. Vagy nálunk ugyanilyen körülmények között. Túlságosan zavarbaejtőnek éreztem volna. Arra vágytam, hogy egy olyan férfi legyen az első párom, akinek van saját lakása (akár csak bérelt), ahol zavartalanul folyamatosan együtt lehetünk, össze is költözhetünk akármikor. Nem zavarnak a lakótársak, rokonok, nyugodtan el lehet engedni magunkat minden téren.

Lehet, hogy ők is ilyen lányok.

Mellesleg engem valahogy nem vonzottak a tini fiúk a külsejükkel sem. A húszas éveikben járó érettebb fiúk arcát találtam jóképűnek, nem a kölyökképű, gyerektestű srácokat.

Igazi, tartós érzelmekre vágytam, nem pedig arra, hogy fél év alatt, egy év múltán eldobjanak. Vagy akár csak hamarabb. Vagy hogy csak szexre kelljek.

2015. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Egyrészt lehet a szülők nem engedik el őket kíséret nélkül. Ebbe nem is gondoltál bele, mi? Van egy barátnőm, őt is hozzák-viszik, néha szokott csak tömegközlekedni, de szerintem ez nem baj. Ha ők megtudják oldani így, akkor ez miért lenne egy probléma?

Lehet az általad emlegetett lányoknál nem ez áll fent, de neked ezt is el kell fogadnod, ha ők egyszerűen csak lusták és szívesebben utaznak kényelmesen, tisztaságban, ami azért a tömegközlekedésre nem jellemző... A biciklizés pedig normális biciklis útak nélkül kifejezetten veszélyes lehet.

Amúgy jobb helyeken nem az a jellemző, amit leírtál. Szilveszterkor pár lánnyal összegyűltünk ünnepelni (15-17 év közötti lányokról van szó) és persze volt alkohol is, de képzeld amikor "én még sohánál" feljött, hogy ki nem szűz még, senki nem ivott, mindannyian azok voltunk. Ennyit az elméletedről.

2015. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"Szóval ne vedd annyira biztosra, hogy mindenki elvesztett szüzességgel hagyja ott az általánost."


15-16 évesekről van szó. Na persze ki mikor hagyja ott az általánost.

2015. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

9-es:

"Általános iskolát nemigen hagyja el az ember szűzen. "

2015. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!