Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék csinálni, hogy...

Mit tudnék csinálni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Volt 2 legjobb barátnőm, az egyiket már elveszítettem, nem is beszél velem. A másikkal ugyan beszélek, de már nem olyan a kapcsolatunk mint volt, hiányoznak a régi dolgok, érzem magamon, hogy nem úgy állok hozzá, mint akár hónapokkal ezelőtt, próbálkozok de nem megy, egy olyan dolgot tett amit nem tudok elfelejteni. Így néha olyan egyedül érzem magam, másoknak olyan jó baratsaguk van, tök jól megvannak.
2018. febr. 22. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
másoknak sincs feltétlenül jó barátságuk, például nekem sincs :D most jobb? XD
2018. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem sincs, egy szem se :) nem olyan nagy dolog, az emberek fújják fel csak. Barátok jönnek-mennek, szerintem nagyon kevés ember van akinek van egy, igazán hosszú távú, igaz barátsága.
2018. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A másik barátnőd miért nem beszél már veled?
2018. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 azt én is szeretném tudni..ha valami élményről meséltem nem érdekelte, ha valamit írtam neki nem válaszolt, hanyagoltam hátha ír, nem írt 2 hétig, majd rá írtam és elkezdett elég csúnyán beszélni velem..amit nem értettem miért, csak annyit mondott, hogy ő neki baja van, de el sem mondta, hogy mi, aztán azóta megint nem beszélünk. De az utóbbi egy évben sokszor volt, hogy nem beszéltünk, amikor a másik barátnőmmel kibekultem akkor is hetekig nem beszélt velem, ugyanis, hogy merek jóba lenni a csajjal, aztán össze jöttem valakivel akit nem is ismert, csak nem tetszett, úgyhogy megint nem beszélt velem hetekig, le is tiltott akkor mindenhol.
2018. febr. 22. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet depis volt, olyankor ők eltaszítanak maguktól mindenkit.
2018. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 én is lány vagyok, mégse szoktam így viselkedni, és ő sem volt soha ilyen.
2018. febr. 22. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Csakhogy nem mindenki olyan, mint te.
2018. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem hogy ő mondjuk nem olyan, csak mikor írtam neki, hogy mivan vele meg már rég beszéltünk, majdnem leharapta a fejem, hogy írni mertem, és mikor mondtam, hogy ugyan árulja már el mi a baj, akkor flegma volt és közölte, hogy ilyen is lesz 1 darabig.
2018. febr. 22. 17:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet azt várta, hogy előbb írj.

Nálunk úgy volt, hogy a "barátnőm" elhanyagolt fél évig a hülye új pasija miatt, aztán amikor eszébe jutottam, persze, hogy nem ugrottam egyből a nyakába. (Amikor sorra mondta le az általam felkínált közös programokat egyeztünk meg abban, hogy majd ő keres, így jutottunk el a fél évhez.)


Na ezzel csak azt akarom mondani, hogy itt csak egy nézőpontból ismerjük a sztorit. Lehet, hogy te siklottál át valami felett. És a régi, több éves barátokkal könnyebb "újrakezdeni", mint előről felépíteni mindent az alapokról. Bár sajnos nagyon sokszor nem marad más választása az embernek.

2018. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!