Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » MI történt, minden ismerősöm...

MI történt, minden ismerősöm megszűnt létezni?

Figyelt kérdés
Szerettem volna pár emberrel gamelni így csütörtök este, de mintha mindenki eltűnt volna vagy mindenki elfelejtett volna. Facebookon nincs senkis sem fönt, Discordon mindenki ignorál, Twitchen bannolva lettem sok helyről, Steamen is sok mindenki offline, nem értem mi történt. Nektek is volt ilyen, hogy mintha mindenki felszívódott volna körülöttetek?

2018. febr. 22. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

"Discordon mindenki ignorál, Twitchen bannolva lettem sok helyről”


Nem azért, de szerintem ezek már elég sokatmondó jelek

2018. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagy részéről a twitchen ott lettem bannolva, ahol moderátor egy olyan gyerek, akivel összevesztem még fél éve és most visszatért. Ezért is bannolt ki sok helyről, hogy ne tudjak senkivel sem beszélni. Discordon az ignorálást nem igazán értem. Amúgy semmi baja nincs a többieknek velem, nem is volt soha semmi vita. Viszont így mostanában tűnnek el az online életből.
2018. febr. 22. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!