Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen egy lány-lány barátság?

Milyen egy lány-lány barátság?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert lányként nem jövök ki a lánybarátaimmal. Akkor szoktak csak a lányok elővenni, ha kb. unatkoznak. Van, amikor hónapokig nem hallok róluk aztán hirtelen nekem szegeznek egy "mizu" kérdést, amire én nem akarok válaszolni, mert érzem, hogy ez csak időpazarlás... Milyennek kellene lennie egy valódi barátságnak? Tudnátok példát írni a saját életetekből?

2018. febr. 24. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

Nekem sem nagyon voltak lány (nő) barátaim, de aki volt azzal nagyon mély barátságban voltam. Vagyis ezt hittem.

Megosztottunk egymással dolgokat amiket másokkal nem, kerestük egymást gyakran. Ha vele rossz dolog történt az engem is bántott.

De mindegyik megszakadt és nagyon nehéz feldolgozni mert hiányoznak.

Három ilyen nagyon jó barátom volt az évek alatt. Egyikük meghalt, a másik csak érdekből barátkozott, a harmadik pedig hátat fordított amikor rávilágítottam, hogy rossz dolgot csinál amikor megcsalja a férjét 25 év házasság után, egy 30-as ingyenélő pasival - aki akkor már lehúzta őt majdnem 1 millió forinttal. Erre hátat fordított nekem, azóta sem áll velem szóba, már vagy 4 éve, hiába kerestem.

Azt hiszem ez utóbbi esik a legrosszabbul, mert vagy 20 éve ismerem és nagyon szerettem. Épp vele álmodtam most éjjel...

Szóval, nagyjából olyan egy ilyen barátság, hogy tökre szereted a másikat de nem tudod meghatározni, hogy pontosan miért. Feltétlenül megbízol benne, és ha történik veled valami akkor tök természetes, hogy felkeresed és elmeséled. És eléggé fáj, ha megszakad a kapcsolat.

36n

2018. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!