Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
A két legjobb barátnőmmel (oszt. társak) rengeteget tudunk nevetni de valahogy mégsem érzem köztük jól magam néha. Szeretik kibeszélni az embereket folyton minden hülyeségen fent tudnak akadni de én valahogy nem ilyen vagyok. Iskolából hazafelé menet sokszor sétálok haza a fiúkkal az osztályból és velük valahogy mindig megtalálom a közös hangot. Ők is úgy látják, hogy én valahogy nem illek a barátságba, de egyszerűen nem tudok mit csinálni. Volt már hogy összevesztem kettőjükkel mire egész nap rám sem néztek, de másnap már mintha mi sem történt volna... Ha az iskolában akár egy szót is beszélek a fiúkkal már úgy néznek rám mint egy r****cra, de valahogy mégis ha egy jó szót szólnak sajnos megbocsájtok nekik. Próbáltam már a többi lánnyal lógni. Egyszer pl. mikor odamentem hozzájuk és velük beszélgettem szünetben akkor utána meg a barátnőim megálltak az ajtóba és ki akartak gáncsolni, vagy a fejemhez dobálták a tolluk kupakját órán stb. mert h mi az hogy mással merek barátkozni. Külön külön ha az egyikük beteg akkor nagyon jól el tudunk lenni. Ugyebár ha nincs ló jó a szamár is jó. Egyszerűen nem tudom hogyan hagyhatnám ott őket de már nagyon elegem van belőle, hogy fájó hassal megyek suliba. 13/L

2018. febr. 17. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne foglalkozz velük. Ha a közelükben ülsz a tanórákon, akkor próbálj elülni esetleg a fiúkhoz vagy más barátaidhoz. Ha zaklatnak, akkor kérj segítséget a többi barátodtól és egy ideig ne mászkálj egyedül, nehogy akkor bántsanak. Ha fiúkkal veszed körbe magad, akkor nem mernek majd kötözködni veled.
2018. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de igazából elég jóban vannak a fiúkkal is. Köszönöm a választ. :)
2018. febr. 17. 21:43
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha jobban szeretsz a fiúkkal lógni, akkor legyél velük. Ne az a másik kettő lány döntse el hogy kivel lehetsz és kivel nem. Egy idő után majd leszállnak rólad. Tudom könnyű azt mondani hogy ne foglalkozz velük. De egy próbát megér
2018. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb az ilyen "barátnőket" elkerülni. Egyáltalán, mire fel akarják ők előírni, hogy te kikkel barátkozhatsz?!
2018. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. febr. 19. 15:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!