Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy beszéljem le róla?

Hogy beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy barátnőm. 16 éves és nincs nagyon szerencséje a fiúkkal. Igazából nem is az hogy nincs velük szerencséje hanem hogy mindig rossz embert szemel ki. A rossz ember alatt úgy értem a teljesen elérhetetlent. Mindig a kb 6-7 évvel idősebbeket nézi ki amivel amúgy nem is lenne baj. De sajnos a híresebb emberekre veti ki a hálóját. Kb fél éve meg van őrülve Király Viktorért. Folyamatosan ráírkál messengeren, a fellépésein mindig próbál ott lenni és ha tudja hogy találkozni fog vele akkor ajandékot is vesz neki.. most viszont a yesyes bandából Ádám tetszik neki. Ugyan úgy rá is ráír és kb már csak Ádámról tud nekem beszélni. Már ott járunk szinte hogyha látom hogy felhozza nekem Messengeren Ádamot akkor inkább vissza se írok mert tudom hogy kb meg 2 óráig ez lesz a téma bármit csinálok.. Az elején még azt hittem csak poénból csinálja meg azt hittem normálisan fogja "fanolni" de már rendesen felvázolta nekem ahogyan összejönnek Ádámmal.. mindig mondani szoktam neki hogy ha nem a leg elérhetetlent nézné ki akkor talán még össze is jönne valakivel valami de nem nagyon érdekli.. annyit szerettem volna ebből kihozni hogy van valami ötletetek hogy hogyan beszélhetném le erről nehogy megint egy idegen emberre költse minden megspórolt pénzét mint Király Viktornál?

2018. febr. 24. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ha már az első esetnél se hallgatott rád, utána se fog, ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni, legfeljebb végig nézed, ha akarod, ahogy ezáltal mindenki előtt s****á égeti magát, míg le nem esik neki, hogy milyen helyzetekbe hozta magát és utána remélhetőleg benő a feje lágya. Egyébként te hány éves vagy?
2018. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a viselkedés teljesen normális egy 16 éves lánytól, hogy rajong híres emberekért. Ez egyáltalán nem baj, te szépen hallgassad meg, adjál neki tanácsokat, hogy ugye tudod, hogy ez reménytelen rajongás, de nem baj, azért még elmehetsz meghallgatni, de ne éld bele magad túlságosan - ilyenféléket mondhatnál neki. Jobb, mintha már fiúval lett volna.
2018. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 17 éves vagyok egyébként.
2018. febr. 25. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért írj egy hónap múlva, hogy mi helyzet a barátnőddel.
2018. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!