Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy beszéljem le róla őket?

Hogy beszéljem le róla őket?

Figyelt kérdés

Anyum és tesóm azt mondta hogy ballagásomra jó lenne egy fényképezőgép és én nem szeretnék fényképezni jobban örülnék egy jobb telefonnak anyum meg azt mondta erre: hogy telefont nem kapsz mert egy fényképezőgép jobb képet csinál én meg mondtam hogy nem érdekel a fényképezés anyum pedig azt mondta hogy akkor telefont sem kapok mit tegyek ? Jó lenbe egy jobb telo most samsung galaxy j3 2016 om van és lassúcska szegény..

Egy újabb samsungot vagy iphone nak jobban örülnék mint egy fényképezőgépnek 😕 pls adjatok tanácsot!


2017. jún. 29. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy tud szép képet csinálni egy telefon is.

A fényképezőgép csak porfogónak lenne jó.

Nem használnád ki.

Ha nem érdekel, akkor kezelni sem tanulod meg, tehát nem biztos, hogy olyan szép képeket tudsz majd csinálni vele.

A telefonnal is lehet csak úgy brahiból fotózni, nem kell hozzá fényképezőgép.

2017. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy ha nem akarnak telefont venni, ne vegyenek.

Adják oda a pénzt, amit a gépre szántak, és te majd kigazdálkodod a többit.

Fényképezőgépet meg azért ne vegyenek, mert úgysem használnád.

2017. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen a telefon jobban kézre esik a fényképezőgépet pedig pluszban hurcolászni nem túl praktikus 😕 szerintem is pénzt kérek és abbol veszek telót titokban vagy mem tudom
2017. jún. 29. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük, ne sumákolj.
2017. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Titokban Wtf


Mond meg, hogy nemkell. Gondolom elég drága gépről van szó ha ilyen drága telefonok is szóba jöhetnének szóval ne hagyd.



De ha megveszik...Jófogás :D

2017. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok "sumákolni" de nem fogom hagyni hogy megvegyék telefont nem tudom miert nem hajlandóak pedig nekik is jó telójuk van

Ja és egy kérdés a samsung gakaxy s6 vagy az s7 vízállo???

2017. jún. 29. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!