Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom egoista?

A haverom egoista?

Figyelt kérdés

Évek óta azt vettem észre, hogy a haverom az úgy indítja a beszélgetéseket, hogy magáról beszél. Se köszönés, se csá, hanem random írja, éppen mit csinált. Nem kérdezi hogy vagyok, vagy kérdez vissza stb. Pl:" húúú most takarítottam, elfáradtam". És akkor kérdem magamban mit akar ezzel, most kérdezősködjem stb. Néha rávágok valami poénosat, de abba is marad a dolog. Van, hogy érdeklődöm, kérdezősködöm de vissza ez nem megy. Ha igen, akkor is max egy "aha aha az gáz" és ennyi.


Nem lenne nagyon gáz, de van, hogy úgy írja ezeket, hogy hetekig nem beszélünk főleg, mert én már emiatt nem is vagyok kíváncsi rá. Nem lelkizésre gondolok, de úgy érzem én max időtöltés vagyok, ha unatkozik rám dob egy üzenetet. Csak velem ilyen, másoknak iszonyúan be tud nyalni. Fogalmam sincs mit akar tőlem.


2018. febr. 25. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a picsbe. Az ilyet még csak havernak se mondanám. Vagy legyél te is flegma, és mikor elkezdi mondani, mit csinál akkor írd meg neki, hogy “kérdeztem?”
2018. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Baromi relatív. Lehet, csak nem tud jól kommunikálni. Nem mindenki tudja, hogy kell kérdezni, az ilyen emberek leginkább magukról beszélnek és várják, hogy a másik fél is ugyanezt tegye, elárulja magától a mondandóját és hogy mi történt vele. Én is ilyen vagyok, próbálok javítani rajta, de nem könnyű, ha egyszer így lettem szocializálva. Gondoskodó anyukám volt, na :D Azt se kérdezte meg soha, hogy megírtam-e a leckémet...


Ha másoknál megy neki az oda-vissza kommunikáció, akkor értelemszerűen veled problémázik, én tiszta vizet öntenék a pohárba, mielőtt dobbantok, hátha van rá magyarázata.

Az az egy biztos, mi nem ismerjük, nem fogjuk megmondani a frankót, bármi lehet vele. Csak akkor fogsz választ kapni, ha tőle kérdezed meg, hogy mi van.

2018. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kimaradt. En ezer eve vagyok a haverja, akikkel mashogy viselkedik meg kesobb ismerte meg oket.


Ezert sem ertem, hogy egy "mizu" miert esik ki az allan ennyire nehezen. Szerintem szimplan le lettem cserelve de meg tartogat. Mert en kb csomo mindent tudok mivel kerdes nelkul mondja, vagy erdeklodtem, vissza ez mar nincs igy

2018. febr. 25. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyest beszélgetést akar veled kezdeményezni. Ha ilyet ír, azért ezekről a dolgokról is el lehet beszélgetni, mindennapi kapcsolatban pedig nem muszáj lenni. Nem kell mindenkit barátnak tekinteni ahhoz, hogy kapcsolatban legyél vele. Majd egyszer lehet úgy hozza a sors, hogy újra jóban lesztek, mert összetalálkoztok az utcán és jól elbeszélgettek. Szóval ez csak rajtatok múlik - ha neked nem megfelelő ez a "kapcsolat", akkor ne írj semmit. Bunkó szerintem semmiképpen ne legyél. Ha pedig szeretnél jópofizni vele, akkor dumálgass vele ugyanígy tovább. Ez a te döntésed.
2018. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!