Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát az ilyen?

Barát az ilyen?

Figyelt kérdés
Van az osztalyba egy lány akivel 2 éve nagyon jóban vagyunk. Szinte minden problémankat egymásnak beszéljük ki. Sajnos össze szoktunk veszni mert valóban kicsit sertodekeny vagyok de leginkább azért mert úgy érzem teljesen leszar csak azt várja hogy az ő szerelmi problémait simogassam. Barátja nem volt még soha neki az is rossz ha valaki nyit felé meg ha nem. Meg előadja magát kis ártatlan lánynak hogy ő csak iszik kicsit a discoba közbe egyik oszt mondta hogy erőszakosan több fiúra ranyomul. A múltkor megsértődött a semmiért tényleg ilyen nem hallgattam meg mert dolgom volt és olyanokat mondott vissza a barátom hogy a csaj a másik barátnőjének olyanokat mondott hogy nagyon gazul nézek ki meg sok olyan dolgot ami nagyon megalaz. Amúgy senki sem szereti az osztalyba mert rossz természete van és a háta mögött utaljak, az az egy két ember aki szoba áll vele azok is olyanok hogy senki nem vevő rájuk. Amúgy a csaj úgyis keresni fog hogy bekuljunk múltkor is írt aztán elkezdte mondani a problémait. Úgy érzem lelki szemetes vagyok. És nem mondanék olyan ocsmány dolgokat róla amiket ő rólam. Majd úgyis keresni fog és ezt meg is mondom neki. Viszont százszor összevesztunk nem tudom megbocsassak e neki. Örök életbe nem akarok haragot tartani nem olyan vagyok viszont ha fontos neki a barstsagunkat akkor minimum könyörög hogy megbocsassak neki mert azthiszi ha ezt elneztem mindent ekfogok. Mit tegyek? Nagyot csalódtam
2018. febr. 26. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi barát meghallgatja a te problémáid is és nem csak magával van elfoglalva, meg nem beszél ki a hátad mögött. Ne is foglalkozz vele, majd találsz jobb barátot.
2018. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engedd el,ez nem igaz barát
2018. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak arra kellesz neki, hogy mindent búját-baját elsírhassa neked, akkor valóban csak "lelki szemetesként" van rád szüksege, nem barátként. Ha meg még "rád is beszél", akkor vegképp nem értem, hogy miért nevezed barátnak.
2018. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!