Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm párjának eltűnt a...

A barátnőm párjának eltűnt a psp lejátszója pont aznap amikor én ott voltam és én vagyok a gyanúsított?

Figyelt kérdés
Annyira ciki, mert mondta barátnőm, hogy miután elmentem este a párja tökre kiakadt, hogy eltűnt a psp-je pedig reggel még látta, aztán elment otthonról dolgozni. Közben én átmentem a barátnőmhez és aztán amikor már itthon voltam mesélte, hogy a párja haza jött és mindent felforgatott a lakásban, és annyira ideges volt, hogy durván össze is vesztek emiatt. Nem két forint egy olyan psp lejátszó. Ráadásul annyira ciki, hogy pont akkor tűnt el... Aztán a barátnőm megkérdezte, hogy véletlenül nem-e esett bele a táskámba... :// Most mi a fenét csináljak? Vegyek neki egy másikat? Egy olyan psp nekem egy havi fizetésem.

2018. febr. 25. 11:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ne vegyel. O volt trehany, ha nem loptad el, akkor semmi kozod hozza
2018. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha te loptad el, akkor vidd szépen vissza. Ha nem te loptad el, akkor mégis mi a jó bánatért kéne neked másikat venni? Mi közöd van hozzá? nem is értem a logikád :D
2018. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem te voltál akkor nem veszel semmit. Ha egy szaros játék miatt összeveszik az a hülyegyerek a barátnőjével, miközben ő nem is tehet róla, én dobnám az ilyen majmot, mert még nagyon gyerek.

De lefogadnám hogy ő tette el valahova csak elfelejtette.

2018. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Persze, meg vegyél nekem is meg mindenkinek aki meggyanúsít bármivel, rohanjál el a boltba és vásárolj be.
2018. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te voltál nincs vele dolgod. Javasolnám, hogy nézzék meg, hátha beesett valami mögé. Pl simán el tudom képzelni, hogy az ágy környékén hullott le, ha ott szokott vele szórakozni.
2018. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki az aki a mai világban még psp-t használ? XD

Minek vennél neki? Hülye gyerek meggyanúsít, várjál szépen, és majd előkerül. De lehet a gyökér utána sunyítani fog, és még a barátnődnek se fog beszámolni, arról, hogy "b☻szd meg én voltam a hülye.".


Ha nem psp vita volt, akkor 5ezerért már kapsz jófogáson, nem olyan drágák ezek a szarok, csak a hülye gyerek túltolja.


2010 előtt voltak nagyon felkapottak.

2018. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
tévedtem 15k-nál kezdődnek, használtan, de ennyit nem érnek ezek a szarok. :D
2018. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egy olyan psp nekem egy havi fizetésem."


Akkor elég szarul kereshetsz, mert én kb 4 éve vettem psp-t használtan 12 ezer Ft-ért. :D

2018. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem olyan fura ez a sztori. A barátja hazament, rögtön munka után eszébe jutott a psp-je, mert jobb dolga nem is volt gondolom, majd persze rögtön rád terelődött a gyanú és még be is akarja adni neked, hogy nem két forint, pedig röhejesen olcsó :D

Itt valaki ügyeskedik. Vagy a csávó, vagy mindketten, de le akarnak húzni téged, minimum pénzzel. Vagy csak az ürge eladta valamiért a psp-t, és így akarja pótolni.

2018. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Meglett azóta. :) Csak elég szarul esett, hogy a palija meggyanúsított ezzel. Kezdtem azt érezni, hogy már a barátnőm is elhitte neki.
2018. febr. 25. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!