Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki tud adni ötletet, hogy...

Valaki tud adni ötletet, hogy barátkozzak?

Figyelt kérdés
Elég félenk és visszahúzódó vagyok. Igyekszek barátkozni de pár mondat után ott hagynak az emberek mikor semmi olyat nem mondok ami sértő, bántó vagy ilyesmi lenne.

2018. febr. 25. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ők ózd barátkozni akarnak, csak pont nem mondtál semmi személyeset.

Kérdezz, minden tizedik mondatod lehet kérdés. Érdeklődj finoman, beszéltesd.

Az emberek csak arról tudnak beszélni, ami pont ott van, körülöttük, időben és térben.

Még a tegnap meg a holnap is bonyolult. Nem a gondolkodáshoz, hanem a beszélgetéshez, főleg új emberrel.

Mindig állj rendelkezésre beszélgetni, de ha nincs miről, állj tovább magadtól.

2018. febr. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, egy idő után kérdeznek majd. Néha a sablontémák sem olyan rosszak, csak túlzásba nem szabad vinni. Nálunk is van pont egy srác, csórikámon látom, hogy kokettálna,rohadt aranyos, meg beszélgetne is szerintem, de többnyire kerüli az embereket (körülbelül dettó, olyan mint Te), amit sajnálok, de mivel vagyok annyira félős, mint Ő,(konkrétan tőle félek, ne is kérdezd miért... oka nincs :D ) így a kommunikációt kerülöm, legalábbis ilyen helyzetben, egyébként, ha én vagyok teljesen új, akkor megyek a ló túloldalára és minden ordenáré állatságot képes vagyok összehordani kínomban, szóval ez se jó. Viszont, ha találsz közös témát, akkor nincs baj, a dohányosoknál figyeltem meg, hogy kigyűlnek és így támadják egymást a cifrábbnál cifrább témákkal. Tehát, ha látsz egy ilyen összeverődést, akkor ott próbálkozz, kérdezz valamit, vagy egyszerűen egy neked szimpatikus embernél próbálkozz, hátha. :)
2018. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!