Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » (Mit) Szóljak neki vissza?

(Mit) Szóljak neki vissza?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm odakommentelt a profilképem alá valamit, ami engem zavar. Szerinte hülyén tartom a szám azon a képen, nekem nem tűnt fel, szerintem nincs igaza. De nagyon idegesít ott az a komment, mit csináljak vele? Utálom, ha másoknak valami fura véleményük van rólam, és ezt még közzé is teszik.

Eleve nem vagyok valami rendszeres facebook-felhasználó, csak már régi volt az előző képem. Ennél a képnél még valahogy le lehet tiltani megjegyzéseket úgy, hogy a képet magát nem törlöm?



2018. febr. 26. 21:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"Holnap az oviban felrúglak, mint a fagyos lószart"
2018. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Mádár0218 ***** válasza:
Fontos mások véleménye, de a negatív (ami amúgy csak kis valami) kritikát nemtudod elfogadni?
2018. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Töröld a komentét és ha Ennyire zavar töröld a fotót is akkor eltünnek a kommentek és tilcsd le az összes kommentét ha pedig vissza írnál akkor azt írd hogy tartsd meg magadnak a véleményed de szerintem ne írj vissza mert ha ezt teszed ő nyer és te is lesüllyedsz arra a szintre.
2018. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ez... komplikált. :D

Maradjunk annyiban, hogy furán működik az agyam, és lehet, hogy egy olyan dolgon megsértődök, amin más nem, de egy olyat meg simán elengedek a fülem mellett, ami másokat nagyon megalázna, megbántana.

Dióhéjban ennyi, ez zavart, nem tehetek róla, na. Köszi a válaszokat, pacsi mindenkinek. :D

2018. febr. 27. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!