Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szóljak vissza az osztályt...

Mit szóljak vissza az osztálytársaimnak ha azért szólogatnak be mert alacsony vagyok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ki az alacsony teee, rákos sivatagi kutya fejű sivatagi holló. Ne szójjá be te homloklebeny mer kijön bátyám a megyeiből szétverünk.
2017. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#nemlopott
2017. nov. 3. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:
fej vagy gyomor ?
2017. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bruce Lee is alacsony volt mégis megb@$zott mindenkit he
2017. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

:D jólvan kérdező, látom vetted a poént.

De hogy normális választ adjak, arról nem tehetsz, hogy alacsony vagy, én még a lányoknál is alacsonyabb voltam, aztán 13-15 éves korom körül nőttem hirtelen rengeteget és utána már majdnem a legmagasabb voltam :) Lehet te is így jársz majd. De ha mégse, akkor se foglalkozz az ilyen primitív majmokkal. Túl buták, hogy értelmes módon tűnjenek ki, ezért inkább megaláznak másokat, hogy többnek lássák őket. A legrosszabb, ha lesüllyedsz a szintjükre. Persze egy frappáns oltással leszerelheted őket de arra itt nem nagyon tudunk tanácsot adni mert ahhoz ismerni kellene őket.

2017. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hosszú láb, rövid ész
2017. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De egyebkent nem en vagyok a legalacsonyabb az osztalyba...nem ertem miert engem csesztet mindenki (meg a legjobb baratnoim is)
2017. nov. 3. 18:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondhatnád azt is hogy :Jóból kicsi is elég.
2017. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy ezt is mondhatod: a jóból nem adnak sokat
2017. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A jóból nem adnak sokat

Bocsi a kérdésért, de te látod innen az Empire state building-et? (Ha sokkal magasabb az illető)

Ez csak azért van, mert közelebb vagyok a pokolhoz.

A jóból keveset adnak.

Valami személyessel kellene esetleg visszaszólni, ha tudsz ilyet:D ha leírod, hogy mik a hibáik, akkor tudunk írni kreatívabbakat.

Ja és: teee margithíd arcú teee

2017. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!