Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm miután nekem...

Legjobb barátnőm miután nekem adott vmit később vissza veszi, szóljak neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lehet gyerekes meg 23 évesek vagyunk,de mégis furcsa dolognak tartom.


De amióta ismerem van,hogy ad egy-egy pólót,táskát,pénztárcát stb. Mert neki nem kell!!


Idővel ha nálunk van akkor pl random módon azt a pólót veszi fel amit mondjuk 5 hónapja vagy lényegében mindegy de ő adott oda,hogy ő már nem hordja.


Aztán kamura,jajj beleizzadt,melege van abba ami van rajta stb. Aztán elviszi a pólót és már nem adja vissza. Hanem azt hordja.


Vmelyik nap egy 2 hónapja oda adott táskát vett vissza,mert hogy annyi táskája van,meg el van szakadva,de ha megcsináltatom akkor hordhatom,jó lesz. Anyum elvitte ismerőséhez megcsináltatni. Elkezdtem hordani stb ezt ő látta.

Aztán kamura mikor nálunk volt jajj nincs mibe bele rakni a pénztárcát (5 percre lakik) adjam már kölcsön neki,hogy bele rakja. Jó nem szóltam. Tegnap mikor meg mentünk a városba az a táska volt nála.


Egy kicsit zavar,hogy amit 3 év alatt oda adott dolgokat apránként vissza veszi. Hiszen örökbe adta,mert kinőtte,nem kell neki stb.


Most a táskánál szólni fogok ha a héten nem adja vissza. Szerintem nem szép dolog vissza venni azt amit már egyszer oda adott.

Én is ha adtam neki vmit eszembe nem volt vagy nincs,hogy vissza vegyem.


2016. ápr. 19. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A megoldás: kommunikáció. Kérdezd meg tőle, miért csinálja ezt.
2016. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Múltkor mondtam egy pólónál,hogy azt egyszer nekem adtad,most meg vissza veszed? Arra azt mondta,hogy tudom,de annyira szerettem ezt a pólót meggondoltam magam. Most erre mit mondjon az ember?


Utóbbi fél évben nem is fogadok el tőle semmit,csak azt a táskát,mert azt mondta akkor kidobja,de mivel semmi baja nem volt. Így mondtam akkor elviszem megcsináltatni.

2016. ápr. 19. 09:06
 3/13 anonim válasza:

Igen, kérdezed meg tőle.

Szerintem nem tud elszakadni a cuccaitól, lehet, hogy kórosan gyűjtöget. Odaadja, hogy ne kelljen kidobnia, így amikor megint kedve van hozzá, visszakéri.Ez egy köztes megoldás...

És most ne bántódj meg kérlek. Mennyire őszinte ez a barátság? Velem még tinikorunkban csináltam egy barátnőm, a saját tollamat elvette az asztalról, hogy azt ő kapta a nagymamájától. Hazahordott mindent. Egyszer ő is adott "jaj nem kell" hátizsákot, én tökre örültem neki, Londonból kapta, menő egyedi cucc volt, csak viseltes, persze szuper. Aztán átjött egyik nap, hogy benne hagyott valamit, meg kell nézni, hazaviszi, de majd hozza. Elvitte azt is, meg a spórolt pénzemet a kis ládikómból... :(

Na akkor jöttem rá, hogy mekkora áldozat-típus vagyok. Le is ráztam őt gyorsan.

2016. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Őszinte a barátságunk.

De amúgy ezen a gyűjtögetős dolgon gondolkoztam én is mert sok dolga van,nem dobja ki ami nem kell,hanem inkább elrakja vagy van amit elad.


Tőlem nem lopott még,mindig mondja kölcsön veszi majd kimossák és vissza adja. Aztán sose adja vissza.

2016. ápr. 19. 09:16
 5/13 acelsziv ***** válasza:
100%
Egyszerű a téma. Ne fogadj el tőle semmit.
2016. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg,hogy ok, de a javíttatás x összegbe került,azt szépen fizesse ki. Legközelebb meg inkább dobja ki!
2016. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont ezért kb fél éve a táskán kívül nem fogadtam el semmit.
2016. ápr. 19. 09:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak nem állok túl jól anyagilag és jól jön időnként 1-2 plusz póló,táska stb Meg ő is azt mondja azért is adja,hogy segítsen.
2016. ápr. 19. 09:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt tudom mondani erre,hogy vagy ne fogadd el, vagy ha elfogadod,akkor vwdd úgy,hogy csak kölcsön kaptad, mert úgyis visszaveszi!
2016. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Majd a napokban próbálok vele ismét beszélni :)
2016. ápr. 19. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!