Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek önző vagyok?

Szerintetek önző vagyok?

Figyelt kérdés
Az osztályban néhány barátomat megkérdeztem, hogy mit gondolnak rólam és azt mondták hogy önző vagyok. Érveknek azt hozták fel,hogy sosem adok nekik a vizemből, a kajámból, nem adok nekik kölcsön pénzt meg ilyenek. Én meg erre azt válaszoltam hogy azért nem adok nekik a vizemből mert kevés van és tudom hogy meginnák az egészet akkor, kajával ugyanígy. Pénzt meg azért nem adok nekik kölcsön mert tudom hogy rossz dolgokra költenék (pia, stb..), meg azért sem mert tudom hogy nem adnák vissza. Szerintetek tényleg önző vagyok?

2018. febr. 27. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2018. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f#sz, nem rémlik, hogy kommunizmus lenne...
2018. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó hír: nem vagy az.

Rossz hír: ezek az emberek nem a barátaid.

2018. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Majd várd meg amíg koliba vagy lakótársakkal ablérletbe kerülsz. :D

Ugyanezt csinálják az ilyenek, azt hiszik minden közös, de persze az ő dolgaik szentként vannak kezelve.

Amúgy meg gáz ez az egymás után ivás...szóval menjenek a fenébe.

2018. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2018. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rossz kérdéshez írtam, elnézést...
2018. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem vagy önző!

Eleve ők tűnnek önzőnek, amiért másoktól várják el a "kiszolgálást".


Én nem egy embernél tapasztaltam, hogy ha segítőkészen viszonyulsz hozzájuk, akkor a későbbieknek Tőled várják el ezentúl állandóan, hogy biztosíts nekik dolgokat, bármilyen apróságról is legyen szó: zsepi, étel, innivaló, papírlap, toll...

2018. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ők simán kihasználnak másokat, ezért aki nem lesz a személyes malacperselyük az önzővé válik a szemükben.

Nyilván az is fontos milyen gyakorisággal kérnek Tőled valamit.

2018. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy önző... de nem is vagy egyedül!

Én adtam kölcsön piára nekik, de amikor nem akartam odaadni nekik a teljes pénztárcám, csak a pontos árat, na arra már furcsán néztek XD

2018. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy önző. Egyáltalán, milyen hülye suöveg ez, hogy nem adsz nekik a vizedből meg a kajádból? Nekik nincs? Kölcsönadáshoz meg, bizalom kell. Egyébkent, mitől a "barátaid"?
2018. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!