Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek önző vagyok?

Szerintetek önző vagyok?

Figyelt kérdés
Az osztályban néhány barátomat megkérdeztem, hogy mit gondolnak rólam és azt mondták hogy önző vagyok. Érveknek azt hozták fel,hogy sosem adok nekik a vizemből, a kajámból, nem adok nekik kölcsön pénzt meg ilyenek. Én meg erre azt válaszoltam hogy azért nem adok nekik a vizemből mert kevés van és tudom hogy meginnák az egészet akkor, kajával ugyanígy. Pénzt meg azért nem adok nekik kölcsön mert tudom hogy rossz dolgokra költenék (pia, stb..), meg azért sem mert tudom hogy nem adnák vissza. Szerintetek tényleg önző vagyok?

2018. febr. 27. 18:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha ők mar adtak neked kölcsön, adtak a kajájukból, stb., úgy más, de nem hiszem, hogy erről van szó. Inkább csak egy balekot keresnek.
2018. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!