Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért jó bulizni?

Miért jó bulizni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy elsőre furcsán hangzik a kérdés, de komolyan kérdezem. Még nem voltam buliban, de tervezem, hogy megyek. Az emberek a társaság miatt mennek bulizni vagy a zene miatt? Nekem nincs egy barátom se, akivel buliba mehetnék, mert ők nem azok a fajták, akik szeretnek bulizni. Inkább csak sörözgetni egy csendes helyen.

Én szívesen mennék, de nem tudom, hogy szeretni fogom-e. Hisz az a fajta zene amit ott játszanak nem jön be, és nem lenne társaságom, úgy meg gondolom értelmetlen elmenni, mert nem érezném jól magam.


Nektek mi a véleményetek? (17/F)



2018. febr. 28. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Én személy szerint nem szeretek.

Egy csöndes kocsmában 1-2-3 pohár sör/bor mellett való beszélgetést a barátaimmal sokkal többre értékelek, mint egy hangos diszkóban való táncolást.

2018. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Én sem szeretek... asszoc vagyok, így szerintem jobb könyvet olvasni vagy fagyizni. :D

15/L

2018. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

Én se értékelem a bulizást. Nem tudom, én nem az a bulizós fajta vagyol,mint mások.

Nem is értem h mások mit élveznek benne,hisz csak táncolnak és alig lehet ott ismerkdeni amúgy, olyanok vannak ott, hogy úhh... (Leginkább) tiszta részegek.

És beszélgetni is alig lehet, mert nem hallod a másikat...

2018. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kocsmába beülés vagy étterembe, bárba beülés nem bulizás.

A bulizás nekem ahol tánc, és zene minden mennyiségben van.


DE a bulizás hangulata nem a helytöl függ, hanem, hogy kivel mész.

Januárban buliztam egy fergetegesset. Amiért jó volt, mert jó volt a zene, pont nekünk való. ÈS ami a legfontosabb, hogy egy bulizni szeretö társasággal mentünk. Ittunk egy kis alkholt(te eg nem vagy 18 éves), és rengeteget táncoltunk. De senki nem lett részeg, és mindenki táncolt és hihetetlen jól éreztük magunkat...

Ezt a bulit minden évben megrendezik. 2 éve egy nagyon nyomott társasággal voltunk ott. A férfiak csak üldögéltek, és a nökböl is csak 2-tten táncoltunk... Az egész lapos volt, és habár jól éreztük magunkat összeségében nem volt egy nagy durranás, hiába volt jó zene....

2018. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha jó teljesen kiszakadni a hétköznapokból és kiélni a feszültséget. De csak néha! A rendszeres bulizás nagyon keményen elrontja az embert.
2018. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Kinek mit jelent a bulizás. :) Én ilyen diszkó jellegű helyen utoljára általános iskolás tinidiszkóban voltam, egyébként rühellem a zenét ami ott megy és a táncikálás se az én világom. Rock/metál koncertekre és fesztiválokra járok és ezt is értem bulizás alatt, illetve a házibulikat is. Előbbikre a zene és a társaság miatt járok (koncertekre simán szoktam egyedül is menni, hiszen ott tényleg a zene a lényeg, nem beszélgetni megyek), a házibulikat pedig azért szeretem, mert ilyenkor együtt van a baráti társaság. Sütögetni szoktunk, iszogatunk, beszélgetünk. Szoktunk együtt utazni is, városnézni, csavarogni, együtt lógni, azokat még annál is jobban élvezem.
2018. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Jó táncolni. Ezt máshol nem nagyon lehet megtenni. Vagy szórakozóhelyen, vagy házibuliban, vagy bálban szoktak leginkább táncolni az emberek. Ha csak úgy otthon táncolgatsz, az nem olyan :)

Szerintem ez a legjobb benne.

De buliban sem táncol mindenki. Van, aki csak áll. Főleg a férfiak. Csak állnak és bámulják a csajokat.

És persze sokan azért mennek, hogy ismerkedjenek.

2018. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
#7-es igazad van :D én voltam már egyedül, de egy két sör után azért fellazultam és akkor ha nem is rögtön lányhoz, de egy két sráchoz odatársultam, akik jófejek voltak mind és utána már könnyebben ment a tánc meg az egyebek :D
2018. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Kb. ugyanazt érzem, mint te. Nem igazán érzem jól magam nagy társaságban, még azok között sem, akiket ismerek. A buliktól meg egyenesen rosszul vagyok. Hangos, dübörgő zene, ami nem is tetszik, a sok piás üveg mindenhol, kiabáló, részeg emberek. Voltam két búcsúbulin, az egyik jó volt, talán még élveztem is a táncot, de a második drámával végződött: egy lányhoz orvost kellett hívni, mert elájult hányás közben. Szóval azóta még inkább kerülöm a bulikat. Nekem sokkal jobban tetszene az, ha leülnénk és csak beszélgetnénk. De mivel ez sokak számára unalmas és "túl jó", így otthon maradok egy jó könyv társaságában.


L/19

2018. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Aki nem jár/járt bulizni, az minek írja le, hogy nem jár? :D

A kérdező arra volt kíváncsi, hogy milyen egy buli, mert ő még nem volt.

2018. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!