Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet barátság 23 éves lány...

Lehet barátság 23 éves lány és 50 éves nő között?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly. Fél éve ismerem, beszélgettünk párszor, de most hogy egy helyen dolgozunk szeretnék vele szorosabb kapcsolatot kialakítani.Szerintem ő is velem, hogyan kéne kezdeményeznem? 23L
2018. márc. 3. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze...miér ne lehetnètek barátok? Csak menny oda és beszèlgessetek
2018. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Beszélgettek, együtt mentek ebédelni, aztán egyszer rákérdezhetsz valami munkától független programra, hogy lenne-e kedve.
2018. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, nekem 70 körüli barátnőm volt, mikor 35 körül voltam, közben elköltözött messzire (földrészekkel odébb) de én is tudom, hogy lehet jóban lenni olyannal, aki más korosztály. most is vannak több mint 10 évvel fiatalabb barátaim is, akik nem éretlenek. Nem feltétlenül a kor számít, hanem a közös hullámhossz.
2018. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

25 vagyok kolléganőm akivel szerintem baráti a viszonyom,mert sok mindent megbeszélünk 55 éves. Mivel egész nap vele vagyok az üzletben sokat beszélgetünk. Igaz nem járunk el ketten sehová csak ritkán rendezvényekre.

De 7 napból 5 napon 8-9 órát együtt dolgozunk.

2018. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En ugyan ferfi vagyok, de 20- 25 éves koromban, két idősebb(50 feletti) kollégával is, gond nélkül tudtam baráti viszonyt kialakítani. Nem hinném, hogy ez nők között, nehezebben menne.
2018. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyárban melóztam majd egy évig, nem sok fiatal volt rajtam kívül, így általábban idősebbekkel beszélgettem. Alakult ki barátság nálam 10, de még 40évvel idősebb kollégámmal is. :) Ha egy hullámhosszon vagytok, mindegy ki hány éves.
2018. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!