Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is ilyen ritkán találkoztok...

Ti is ilyen ritkán találkoztok azzal a barátnőtökkel aki közel lakik?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm kb 1 óra hosszára lakik tőlem busszal és mégis olyan ritkán találkozunk. ( kb 3-4 havonta)

Általában én hozom fel azt is, hogy találkozzunk. Kezdem azt hinni, hogy neki ez a barátság nem ér semmit.

Szerintem legalább 1 havonta lehetne találkozni mert nem a világ végén lakik. Én jó barátnőmnek tartom de ezt a ritka találkozást nem értem. Oké ő is dolgozik meg barátja van de nehogy már havi 1x ne legyen 2-3 órája találkozni.


23/L


2018. márc. 4. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm kb 15 percre lakik tőlem, mégse nagyon találkozunk. Amióta pasija van, nem akar soha semmit csinálni..
2018. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van barátnőm tőlem kb.7percre.Ő nem igen jött hozzám,mindig nekem kellett hozzá menni.Már úgy kezdte a dolgot valamikor eljönnek hozzám,de nem ígéri mikor jut oda.Még ha nem is jött,de programokra se mentünk együtt.Arról szólt az egész én megyek hozzá ő meg eláraszta a panasz áradatával.Hálából még a születésnapomról sem emlékezett meg.
2018. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindhárom típus, amit eddig leírtatok "megvolt". Ráadásul nekem van barátom, a szinte utolsónak megmaradt, gyerekkori barátom fél órára lakik tőlem, de mindig lemondja a programokat.

Rájöttem, hogy csak az a jó, amit ő kitalál. Nincsen igénye a társaságomra. Meg érzésem szerint kicsit le is néz, volt hogy magyarázni kezdett nekem egy nyilvánvaló dolgot és csodálkozott, hogy én azzal tisztában vagyok. Egyszer megírtam neki, hogy ha ennyire nyűg vagyok, akkor hanyagoljuk a dolgot. Erre ő akadt ki.

Ja, mi több év alatt kétszer találkoztunk.

De ha meg barátja van, akkor teljesen eltűnik, csak akkor kerül elő, ha probléma van a kapcsolatukkal.

Nekem már elegem lett. Úgy látszik nagyon sok ilyen van.

Szerintem ne erőltesd kérdező, ha észreveszi magát, akkor okés, de valószínű nem fogja.

2018. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok barátság szűnik meg, ha az "egyik fél" párt talál. Olyankor sokan hajlamosak "megfeledkezni" a barátokról, vagy legfeljebb "lelki szemetesnek" használják. Ez így elég egyoldalú "barátság". Egyébként mindig ennyit találkoztatok, vagy csak amióta barátja van?
2018. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as válaszhoz kapcsolódóan:nekem is van olyan úgymond barátnőm aki szintén szereti lemondani a programokat.Olyankor mindig váratlan vendégei vannak,vagy egyéb dolgok.Aztán meg jönnek a lelki ráhatásos üzenetek,hogy találkozhatunk ha ráérsz meg nem akarlak zavarni majd ha neked alkalmas lesz...a legjobb ami mostanában történt az volt,hogy hívott a születésnapjára sütire,de vidéki rokonok miatt lemondta így áttettük másnapra.Akkor meg szabadkozott nincs már süti nem mondhatta,hogy ne egyék meg,úgyhogy kaptam helyette száraz kekeszet.Nem a süti a lényeg de ez úgy jött ki,hogy nem vagyok olyan fontos,nekem nem kell megadni a tiszteletet.H a süti elfogyott az öt percre lévő boltban lehet tortát venni,meg a cukrászda is öt percre van tőle.Ez nagyjából olyan elhivlak pizzázni,de bocsi nincs pizza,mert átjött a szomszédasszony és megettük.A lenézéssel is van tapasztalatom szintén vele.Sajnos jelenleg munkanélküli vagyok de az ő szemében úgy túnik hétalvó is,mert igen elcsodálkozott rajta,hogy korán kelek reggelés erre többször is rákérdezett.
2018. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm szintén ilyen távolságra lakik mint neked, 1-2 havonta találkozunk neki már családja van ,2 gyerek, férj , változó vagy ők jönnek vagy mi hozzájuk a párommal,nyáron sűrűbben találkozunk általában megbeszéljük ,hogy pl mennek a balcsira ,akkor ott összetalálkozunk ,nekem kevés ennyi találkozás de ez van.
2018. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom annyi hogy aki akar találkozni megoldja,volt olyan akivel barátkoztam ,kb 10 percre lakik tőlem de szinte sosem ért rá eljönni én mentem álatalában ,de az is nehezen jött össze mert mindig valami más dolga volt , már nem keresem és most még ő van megsértödve persze.Volt olyan hogy lakása melletti pizzázóba beültünk párommal onnan felhívtam a barátnőm hogy jöjjön már ide kb 1 percre lakik,igyon egy cappuccinot legalább velünk,nem mert ép pihen ,mert most volt ebéd és jóllakott nagyon ez volt a kifogása .Na kösz.
2018. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!