Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátom és a barátnője...

Legjobb barátom és a barátnője szunetelnek mert a csaj, egy masik fiut is szeret. Baratom elegge kivan mert eleg sokat beszel a lany a masik fiurol. Mit csinaljak vele? Olyan mintha lassan kezdene feladni.

Figyelt kérdés
Eleg regota egyutt vannak, kisebb nagyobb megszakitassal. A fentiek ellenere nagyon szeretik egymast. Az a baj,hogy a masik sraccal mar evek ota kerulgetik egymast. Ha a kapcsolatukat nem is(mert semmi kozom hozza) de legalabb a baratom allapotat jobba akarom tenni.

2018. márc. 5. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A csaj elvan a barátoddal, amíg a másik srácot tutira meg nem kaparintja... szóval kihasználja vagy csak egy időtöltés neki, vagy addig van kihez odabújnia, vagy épp beteges és nem tud egyedül lenni addig se....


Hát persze ha mégis normális csaj és nem érdekli a másik srác, akkor nincs miért aggódnotok, bár lehet a barátod többet lát az egészbe. És ez nem jó, mert úgyis vita lesz belőle. Meg igazából ha a lány nem akar kavarni és fontos a közös barátotok neki, akkor nem hagyná a másik srácot annyira nyomulni, szóval ha hagyja, akkor inkább mégis az első verzió van...


Szerintem keress a barátodnak új barátnőt ha segíteni akarsz rajta! :)))

2018. márc. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A csajnak mielőbb repülni kell. Olyan nincs, hogy évek óta együtt de "mást is" szeret.

Szimplán vége a kapcsolatnak csak a lotyó nem mer kilépni a biztosból, amíg nem tuti az új.

2018. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát a lány szeretete a srác iránt így maximum 50% - én ezt nem nevezném "nagyon"-nak :D Párkapcsolatban ilyen nem lehetséges. Már az is cinkes, hogy egy másik fiúval kerülgetik egymást éveken keresztül, miközben párja van.

Be kell fejezniük ezt végleg, ettől a srácnak tönkre fognak menni az idegei.

Meg kéne győznöd a barátodat, hogy ettől a "kapcsolattól" nincs mit várnia, szakítson a lánnyal végleg, ne is beszéljenek többé. Ez 1-2 hónap kínlódással jár utána, de aztán sokkal jobb lesz. (Neki is tudnia kell ezt, ha nem nagyon fiatal még.)

2018. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem sokat tehetsz, amíg a barátod rá nem jön, hogy ennek a kapcsolatnak így, semmi értelme nincs.
2018. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt en is igy latom, csak sajnos o nem. Teljesen bele van bolondulva a lanyba. Es igazabol nem elnne vele se baj, csak a masik fiu csàbitgatta
2018. márc. 5. 20:42
 6/6 anonim válasza:
Ez a kihasználás vagy az inkompetencia egyik megnyilvánulása. Ha tényleg szeretik egymást, akkor nem tudom, hogy miért ugrott fel egyáltalán ez a probléma. De téged csakis a barátod jólléte érdekel ami a legfontosabb ebben az egyenletben. Én azt javaslom, hogy legyél ott neki és ne próbáld megoldani a problémáját, hiszen az csakis az ő feladata. A legjobb dolog amit tehetsz az az, hogy támogatod és racionális gondolatokkal segíted őt. Sok sikert.
2018. márc. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!