Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is fura a legjobb...

Szerintetek is fura a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Elég nehezen lehet elhívni bárhova is, ha az adott program este/éjszaka van és be kell miatta utazni Pestre. A szórakozóhelyeket is kerüli, hiába hívjuk mindig lemondja, sok esetben ígérgeti, hogy jön, de az utolsó pillanatban meggondolja magát, vagy kitalál valamilyen átlátszó indokot.


Ellenben ha napközben/kora esti a program, vagy szimplán nem buliról van szó, hanem pl. egy mozi, kiállítás, kajálás egyből hajlandó eljönni, vagy ha áthívom magamhoz is szinte mindig jön.


Ugyanakkor ha rákérdezek, hogy miért nem jön végre bulizni is nem mond semmi kézzel foghatót, nem tudom kiszedni belőle az igazi indokot.


Illetve rajtam(rajtunk) kívül alig vannak barátai és emberi kapcsolatai, (ezt sikerült kiderítenem), pedig nagyon jó emberileg és tényleg egy olyan barát akire mindig lehet számítani ha segítség kell. A humora is jó, de nagyobb társaságban teljesen be tud feszülni.


Azt se látom, hogy a nők felé komolyabban közeledne, ha szóba kerülnek a csajok mindig tereli a témát.


A szülei előtt is nagyon visszafogott és teljesen merev ha a szülei és a barátai egyszerre vannak jelen valahol.


Sok esetben nagyon bátortalan is. Mindezt úgy, hogy 20 éves.


Szerintetek, nem nagyon fura? Hogyan tudnék neki segíteni?

Félek nehogy teljesen magába forduljon.


Amúgy az is szokatlan, hogy néha Messengeren se ír vissza 1-2 napig, máskor pedig hosszan el lehet vele dumálni.


2018. márc. 5. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mintha engem írtál volna le, szóval számomra nem fura. :D
2018. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem szereti a szórakozóhelyeket (megértem)

aszociális/introvertált --> nem közeledik a nők felé (vagy meleg vagy csak simán nem akar párkapcsolatot)

gondolom nem használja olyan sokat a messengert (vagy írásban nehezebben megy neki a kommunikáció és inkább elsunnyogja :D)


nem fura egyáltalán.

2018. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet csak én gondolom túl a dolgokat.


#2 Amúgy biztos nem meleg, és kapcsolatot is akar ha minden igaz.

2018. márc. 5. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: Akkor lehet, hogy csak túl gátlásos, pláne ha nagyobb tarsaságban nem tud ellazulni. Nyilván ezért kerüli a bulikat is, hiszen ha olyankor csak feszeng, nem tud beszélgetni, ismerkedni, akkor jólérezni sem tudja magát. Nem olyan ritka ez, mint gondolnád.
2018. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanam furananak. Van aki jobban szereti a szolidabb, beszelgetosebb programokat, mint egy buliban tancolni,inni. Ha o nem szeret bulizni minek menjen el, ha ugyse erzi jol magat. Azt neki is kellemetlen, meg nektek is. Megkell szokni,hoogy ilyen es kesz. Nem kell eroltetni, amit nem szeret. Jobb nem is faggatni emiatt tobbet, mert lehet csak megjobban magaba fordul emiatt. Persze tisztabb lenne, ha elmondana,hogy nincs kedve menni, es ennyi, de lehet fel ezt bevallani
2018. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem fura. Nem mindenki szeret szórakozóhelyekre járni, mint írtad nem pesti, hazajutni meg elég necc lehet így éjszaka.

Nem mindenkinek van mersze közeledni a másik nemhez, meg alapból sem a többi emberhez. Nem mindenki nyitott. Ettől még nem fura.

Messengeren nem ír vissza.. Hát lehet, hogy elfoglalt..:D

2018. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szeret szórakozóhelyre menni, mint írtad más programra elmegy.


Tehát nem kell erőltetni. Azért próbál kifogást találni,mert ciki bevallania,hogy nem szeret olyan helyekre járni.

Pedig semmi gáz nincs benne.


Régen szerettem discokba járni,de már nem vágyok oda. Leginkább azért,mert hering parti van. Vagy jobban bírtam régen ezeket vagy nem tudom. De ősszel mikor voltam 2 órát töltöttem ott legjobb bnőmmel és úgy döntöttünk inkább haza megyünk és iszunk ketten tovább,rakunk be zenét :D Akkor a pasik állandó nyomulásra is k...ra idegesít!!!


Messengeren is lehet,hogy ha olyan a téma amiről nem akar beszélni inkább nem ír. Amikor olyan akkor hosszan tudtok róla beszélni.

2018. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja igen azt hozzáteszem,hogy ha vidéki akkor éjszakai járat nem valószínű,hogy van.


Esetleg felajánlotta bármelyikőtök is,hogy nála alhat buli után? Ne keljen éjszaka egyedül haza mennie vagy lehet nem is tudna.


Én is vidéki vagyok. Mikor pesti ismik hívtak bulizni,meginni vmit. Lemondtam vagy megmondtam,hogy 23:58-as hévet elkell érnem.Másképp ha nem tart a buli hajnal 3 ig akkor én ülhetek egyedül a hév megbe. Amit egyedül nőként,ittasan nem vállalok be.

Végül mivel lemondtam ezeket,meg utolsó hévvel haza jöttem,tehát korán leléptem a buliból. Az egyik csaj felajánlotta,hogy ha bármi van akkor aludhatok nála.

2018. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!