Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sértődött meg az...

Jogosan sértődött meg az egyik haverom, hogy nem bízom a vezetési tudásában?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy egy programot lemondtam, mert nem akartam hosszabb távon a kocsijában ülni, mivel már okozott balesetet, úgy, hogy 1 éve van jogosítványa.

Ráadásul éjszaka vezetett volna, úgy, hogy az esső is esett.


Nem mondom, hogy rosszul vezet, de sok esetben nem elég figyelmes, a balesete is azért volt, mert nem állt meg egy kereszteződésben.


2018. márc. 6. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem volt oka a sértődésre, sőt. Értékelhetné, hogy őszinte vagy vele, és elmondod az aggodalmaidat. Különben is a saját testi épséged fontosabb, mint a haverod érzelmei!
2018. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Az ő szemszögéből jogosan.

Hogyan mersz kételkedni abban, hogy ő a világ legjobb sofőre, mindenki más hülye?

2018. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ezen nincs miért megsértődni, neked meg semmi okod magyarázkodni
2018. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
A leírtak alapján én sem mentem volna, ha ő vezet.
2018. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem volt jogos a sértődés.

Én ültem már olyan ember mellett, olyan kocsiba amibe fék se volt. Kézifékkel és motor fékkel állt meg az ember. Alig egy éve volt jogsija, de már több mint 10 balesetet okozott. Nekem eddig a falnak koccanás és a tükör majdnem letörése volt amit müveltem. Igaz az autópályán a lehaktónál majdnem kisodrodtunk, egyszer meg a buszra mentem bele majdnem, éppen hogy félre rántottam a kormányt.

2018. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehajtó, busz*
2018. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából olyan dolog ez, hogy ha nem érzed biztonságban magad mellette akkor teljesen jogos részedről a dolog. Ha meg megsértődik rajta akkor ez van, de max te is megpróbálhatod más indokkal, hogy miért nem mész vele, akkor nincs sértődés.


Amúgy ilyen történet nemrégiben velem is megesett csak rosszabb végződéssel.


Haverom szintén nem arról híres, hogy higgadt és jó safőr, nem is szeretek mellette ülni, főleg hogy két balesete volt már régebben is. Decemberben hívott egy utazásra olyan össz 400km lett volna. Nem mentem vele, de igazából nem mondtam miért, de 4-en mentek nélkülem.

A vége az lett, hogy aznap este 9 előtt jött a telefon, hogy tudnák-e menni segíteni, mert beleszálltak az árokba fejjel lefelé.

Jó, nyilván nem lehet biztosra mondani, hogy ha ott vagyok, akkor is pontosan így zajlik le a dolog, de ez is benn volt a pakliban, szerencsére mind a négyen túlélték, én meg örültem annak is, hogy nem mentem velük.

2018. márc. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kinek ne sértené ez az egóját, most őszintén? :)
2018. márc. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!