Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan sértődött...

Szerintetek jogosan sértődött be az egyik fiúbarátom? 17/l

Figyelt kérdés
4 napja küldött egy képet egy csajról. Kérdezte tőlem hogy ismerem-e. Erre azt írtam hogy nem ismerem de a lényeg hohy a csöcsét meg a seggét kidobja. Szarul voltam mert menstruáltam ezt mondtam is neki. Erre írta hogy bocsi mert tudja hogy allergiás vagyok rá ha kérdezi hogy ennek jó-e a segge/csöcse. Utánna mondom hogy hagyjon békén, ne írogasson ilyen húlyeségeket. Utánna azt írta hogy ezek után nem is fog rám írni. Azóta nem írt/hívott.
2017. ápr. 14. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Nem hiszem hogy nagy veszteseg lenne egy ilyen kanos kis gorcs. En ferfi letemre is ruhellem az ilyeneket.


Amugy ha emiatt megsertodott, ugy kell neki. Eleg buta lehet, ha nem erti meg hogy valakinek esetleg tobb esze van annal mintsem hogy masok csocsei legyen a fo temaja...

2017. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem jogosan. A barátságban nincs olyan, hogy ami a másikat érdekli, azzal hagyjon békén. Az, hogy menstruálsz, nem jogosít fel semmire.
2017. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!