Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretném ha egy fiú a barátom...

Ridamov kérdése:

Szeretném ha egy fiú a barátom lenne? Csak barát. Miért nem engedi, vagy mi hogy a barátja legyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tetszik az illető és tudom hogy úgy se lenne köztünk semmi. De ennek ellenére még jó társaságnak tartom, felajánlottam neki hogy eljöhetne sétálni velem meg pár haverommal(fiúkkal mert ált. jóba vagyok velük) ezt pedig visszautasította arra hivatkozva hogy nem ér rá (persze tudom hogy semmi dolga). Aztán instámból valaki "kilogikázta" (az egész suliban csak neki van olyan monója) hogy ki tetszik a "fejéhez vágta" és onnantól nem is válaszolt az üzenetekre. De nem haragszik meg hasonlók és eddig is tudta h tetszik nekem úgyhogy nem értem mi a baja. Vagy velem van a baj? Segítsetek pls!!!

2018. márc. 14. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
ha ennyire tetszik neked ez a fiú akkor ne csak barátkozni akarj vele:) jajj..ez annyira rossz hozzá állàs hogy"úgyse lenne köztünk semmi" amúgymeg szerintem sok pasit bànt amikor egy csaj jelzi neki hogy csak friendzone:D
2018. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs belém zúgva. Más tetszik neki. láttam askfm jére kiírta de úgy gondolta jobb ha átírja arra hogy nem mondja a monót sem
2018. márc. 16. 02:17
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt tudja hogy tetszik nekem, de azt már nem hogy BÁRMIRE képes lennék egy darab öleléséért. BÁRMIT. Még akár meg is ÖLNÉK valakit 1 ÖLELÉSÉRT. szóval halálosan szerelmes vagyok belé. Ha pl nem csinálok semmit mindig rajta ábrándozok.
2018. márc. 16. 02:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Hahaaaaaaa! Vicces vagy!

KOMOLYAN? 1. Ha csak neki van olyan monogramja, miert kell kiirnod instagramra? Egyaltalan miert kell kiirnod anugy is instagramra? Ha jarnatok, akkor ertheto. De igy? Te hulye vagy, ember.

Az ask.fm meg viccesebb. Nagy divat volt Szabyest fenykoraban, nyolc evvel ezelott.

2018. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!