Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Három férfival egy albérletben...

Három férfival egy albérletben, utál a bátyám barátja vagy most akkor mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Hosszú leszek, de ezt részletesen érdemes leírnom.

5 hónapja,a bátyàmhoz költöztem egy albérletben lakom vele és még rajta kívűl 2 férfival. Nevezzük őket "À"-nak és" " D"-nek, csak,hogy érthetőbb legyek. ( a teljes nevüket nem írnám ki).

"Á" a testvérem legjobb barátja aki amióta oda mentem hozzàjuk szemétkedik velem és felforgatta az életemet. Kezdődött azzal az egész,hogy a bemutatkozáskor mindenki kedvesen fogadott, (tesóm és "D") öleléssel és puszival köszöntöttek. Kivétel ő aki mindenki előtt megjegyezte,hogy milyen "szeplőtlen" teremtés vagyok nehogy "D" vagy ő megrontson. Egész este a szexualitàssal kapcsolatos viccekkel próbált ugratni, zavarba hozni a többiek előtt. Megjegyezném, hogy a valódi humor nem hideg és cinikus, nem a másik ember kárából, állandó megalázásából táplálkozik. Ő mást sem csinált csak próbált kellemetlen helyzetbe hozni, végül "D" csitította el és a bàtyàm is pár nappal később beszélt velem, mert folyamatosan ez ment,ha a "humor bombával" egy légkörben tartózkodtam. Aztán nem sokàra befejezte a szivatàst. Elkezdtem dolgozni, minden este 8 óra után értem haza a sràcok ilyenkor vagy otthon pihentek már vagy buliban voltak stb. "À" egyik este megkérdezte,hogy miért érek haza ilyen későn még a hétvégén is. Hétvégén a barátnőmnél szoktam lenni és általában az utolsó vonattal megyek haza. Alkalmam nyílt megmondani neki,hogy fejezze be a szívózàst, nagyon rosszul esik,hogy belém köt. Úgy csinált mintha ártatlan lenne és nem érti miről van szó, csak hogy ezt nem akartam elhinni neki, mert konkrétan végig mosolygott amikor veszekedtünk, szerintem ő nem vett komolyan akkor. Megbántott, mert olyanokat mondott,hogy egy fiatal fruskának nem kéne egyedül csavarogni a vasút állomástól gyalog másfél órát, mert megerőszakolnak stb . Aztán szószerint megparancsolta,hogy hívjam fel őt vagy "D"-t vagy a testvéremet,hogy ha hétvégén későn jövök haza , mert akkor valamelyikük megy majd értem, de ne mászkáljak egyedül. Kértem,hogy ne kezeljen gyerekként és kíváncsiság képpen megkérdeztem miért csinál úgy mintha az apám vagy ha a tesóm lenne. Miért is válaszolt volna, addígra már ingerült volt eléggé és csak lekezelően beszélt velem. Közben a bátyàmnak elmeséltem,hogy mi történt és csak tanácsot szerettem volna kérni, de amikor megosztottam vele,hogy a legjobb barátja még mindig piszkálódik akkor ők is össze vesztek. Ezután minden reggel amikor a srácoknak csináltam a reggelit 5 órakor akkor megjelent " À" aki sokszor csak direkt láb alatt volt,nem segített. Karba tett kézzel bámult, húzogatta a szemöldökét. Néma csendben voltam, nem akartam vele kiabálni, pedig bosszantott,hogy direkt el állta az utamat, feltűnően stírőlt, ha kértem,hogy menjen odébb akkor "muszáj" volt úgy hozzám érnie,hogy megérintse a karomat vagy a hátamat. Aztán elfajult a "játék", ami már tényleg túl ment minden határon. Elmentünk kirándulni, " À", "D" a tesóm és a barátnőm is jött. Először uszodába mentünk ahol jól is éreztem magam egészen addíg amíg "À" mondta,hogy versenyezzünk. Aki győz gyors úszásban annak a vesztes fogja fizetni a büfében a kaját. Mindenki versenyzett, én "À" mellett voltam és a barátnőm a másik oldalamon. Aztán amikor elkezdtünk úszni "À" lehúzta a bugyimat és a felhúzott a víz alól. Nagyon gyorsan sikerült vissza húznom a bugyimat, de a síràs hatàràn tàncoltam, mert nagyon megijedtem,hogy más is meglátott, de nem, mert alig voltak páran. Így én veszítettem a többiek majdnem egyszerre értek be. Senki semmit nem látott abból amit "À " csinált. Ezután amikor öltöztünk elsírtam magam és a barátnőmnek meséltem el,hogy mi történt. Ő nagyon mérges lett, de kérte,hogy nyugodjak meg és ne foglalkozzak "À"-val, tudom,hogy milyen bunkó velem mindig. Én hívtam meg mindenkit kajálni, este pedig elmentünk sétálni és voltunk vàsáron. Aztán " À" beszélni akart velem és kérte,hogy menjünk hattyúkat etetni. Közben beszélgetni akart, de nem voltam rá kíváncsi és látthatta rajtam,hogy nagyon haragszom rá. Felhozta az uszodában történő dolgot erre azonnal pofon vágtam és belekarmoltam az arcába picit, rá tapostam a làbára és leakartam húzni a nadrágját, de leálított. Mindenki benünnket bámult. Égő volt és tudom,hogy te is aki éppen olvasod azt hiszed elme háborodott vagyok, de nem! Csak utáltam őt és vissza akartam neki adni,bántani akartam valahogy. Igazán zabos nem is "À" lett hanem a bátyàm és a barátnőm aki mindkettőnket "À" -t meg engem is idegbetegnek nevezett és lekellett ülnünk beszélgetni otthon az albérletben. Akkor a bátyàm kérte,hogy tartsuk meg a 3 lépés tàvolsàgot, soha többet nem akar bennünket veszekedni látni vagy még egy olyan jelenetet ami akkor történt. "À"-nak semmi baja nem esett, a karmolásomnak sem volt eredménye, mégis napokig, nem is..hetekig ezen csámcsogott,hogy én képes voltam neki esni szószerint és megaláztam. Még mesélhetném,hogy milyen apró összetűzések voltak, de akkor holnap estig írhatnám. Nem rég nem tudom pontosan mikor talán 1 hónappal ezelőtt végre megismertem egy férfit akivel párszor randiztunk és ugyan nem lett köztünk semmi, úgy nézki barátok maradhatunk. Nem olyan rég beszéltem a bàtyàmnak erről a sràcról, leültünk ketten és ő is mesélt nekem melóról, hogy alakulóban van valami most egy nővel neki stb. " Á" később megtudta,hogy van egy sràc akivel néha találkozgatok. Amikor délután mentem egyszer a barátnőmmel a városba akkor beszélt vele előttem és letàmadott, kérdezte,hogy kivel talàlkozok, megyek a fiúmhoz talán, vagy több férfit is szédítek? Kértem,hogy hagyja abba ezt, a barátnőmmel találkozok majd és semmi köze nincs is ahhoz,hogy kivel mikor hol találkozok. Erre rá vágta,hogy de igen! Mert neki fontos vagyok,felelősnek érzi magát és biztos,hogy az a férfi csak a bugyimba akar jutni. Ismételten veszekedés lett ebből és nagyon kiborított,hogy beleszól az életembe. Még az nap este bejött a szobàmba és megkérdezte, de teljesen más hangemben stílusban,hogy kivel voltam hogy éreztem ma magamat. Aztán megsem várva a vàlaszomat mesélni kezdett,hogy ő azóta szingli amúgy amióta a lakásban tartózkodom, előtte vihetett az albérletbe nőt, de miattam és a tesóm valamint "D" miatt inkább nem hozza többet a lakásra a csajokat, mert volt pár kellemetlen szitu stb. Aztán megkérdezte,hogy én hogy állok a pasik terén? Őszíntén elmeséltem neki,hogy kb sehogy, mert nem volt még barátom. Ezen jót derült, mert sejtette,hogy nem volt senkim. Nagyon kedves lett velem és kérdezett a sràcról akivel randiztam, mondtam,hogy csak a barátom. Kicsit beszéltünk a melóról, meg általános dolgokról aztán mielőtt kiment volna a szobámból szájra puszit adott. Na ez váratlanul ért mint a villám csapás és eléggé zaklatott lettem meg furcsa volt.A következő héten pedig meg mintha kicserélték volna kedvesebb lett, ugyan úgy piszkálódott, de nem akart megbántani direkt. 2 hétvégén is "le stoppolt" és kérte,hogy csináljunk valamit együtt mi úgy is "nagyon jól kijövünk". Kezdetben olyanokat csinált,hogy rám mosolygott amikor vacsoráztunk, ha tvztünk vagy a tesómékkal filmeztünk akkor mellém ült és megsimogatta a kezemet, vagy megpuszilt váratlanul, néha segített ha otthon pakolásztam, főztem stb " D" is és a bàtyàm is kb egy héttel ezelőtt mondtàk nekem,hogy mintha jobb lenne a kapcsolatom "À"-val. (Már nem őrjöngünk. ) Közben történt valami ami nagyon felzaklatott. " À" este kérte,hogy menjek vele sétálni. A tesóm bulizni volt "D" meg aludt. Elmentem vele, valami baj volt. Mert tök őszíntén elmondta,hogy tudja,hogy nem normàlis és egy paraszt volt, mitöbb gyerekes. Ő azt mondja szerinte mindenki kerül egy olyan helyzetbe ahol a bennünk élő gyermek aktivizálódik, és az azt jelenti, hogy az ember úgy és olyan céllal reagál, mint tette volna kislány vagy kisfiú korában.

Úgy kért tőlem bocsànatot a fél éven keresztüli bántásokért,hogy a saját viselkedésére keresett magyaràzatot, szerinte minden pillanatban valamelyik énállapotunk jut kifejezésre. És amikor én jöttem akkor ezt az oldalát hoztam elő belőle, de amúgy más milyen is tud lenni és ezért most bocsánatot kért, azt ígérte,hogy megváltozik. Amúgy àllítólag kedvel engem és nagyon aranyosnak tart, ez nem tudom mit jelent, de ő..ilyet nekem még soha nem mondott. Sokat beszélgettünk visszafelé menet pedig megállított és egyszerűen csak megkérdezte,hogy megcsókolhat-e? Nem tudtam mit mondani, engem nagyon meglepett ez. Megcsókolt, tovább is mentünk picit, a szobájában a pettingig eljutottunk, pontosabban csak ő kényeztett engem én csak kézzel csináltam neki, tovább nem mertem lépni és közben nagyon furcsán éreztem magam, annyira zavarban voltam. Rendesen égett a fülem, éreztem,hogy melegem van és piros volt az arcom az tuti! Izgultam is és végülis tudom,hogy nem túl romantikus, de azért (is) hagytuk abba...,mert fájt a hasam, szerintem azért, mert izgultam és pánikoltam is kicsit. Nagyon jó volt vele lenni, jó értelemben, de azonnal kirázott a hideg amikor hozzám ért és megcsókolt. Viszont nem tudtam teljesen kikapcsolni és azon agyaltam,hogy én nem tudok szexelni..nem volt pasim. Leálltunk, abba hagytuk és kértem "Á"-t,hogy ilyen többet ne forduljon elő, mert ez nem helyes. Lakótársak vagyunk, eddig utáltuk egymást, most meg úgy csinálunk mintha lenne köztünk valami, közben lehet,hogy ő csak d***ni akar és utána kidob. Ezt nem mertem neki mondani, de nem is veszekedtünk, csak annyit kért,hogy szedjem össze magam és erről ne beszéljek senkinek. Nem tartozik a lakótársakra, barátnőmre. Senkinek nem meséltem el, azt ami ezután történt meg végképp nem. Elöző héten találkoztam a barátommal ( azzal a fiúval akivel randiztam..) és terveztem,hogy bemutatom a tesómnak meg " D"-nek is, most hogy tudtam nem lesz otthon "Á", mert dolga volt. Később az az este viszont " D" elmondta "Á"-nak,hogy kijárt nálunk. Este bejött hozzám " Á" és kihallgatást csinált. Azt mondta,hogy hazudtam , csalódást okoztam neki, azthitte őszínte voltam és tényleg csak a barátom az a srác. Tévedés, tisztáztam nagy nehezen a dolgokat aztán amikor sikerült megnyugtatnom hirtelen elő állt azzal,hogy ha viszont szingli vagyok és nem szédítek senkit akkor menjek el vele "randizni" . Erre kapásból nemet mondtam, mert habár nagyon megkedveltem "Á"-t és felkeltette a figyelmemet, nagyon vonzónak találom és sokszor eszembe jut ami történt..de nem bízok benne. Érdekes módon közel érzem magamhoz és olyan mintha már évek óta ismerném, de nem bízhatok benne, mert bàrmikor kiszúrhat velem és tovább piszkál vagy komolyan megbántjuk egymást majd. Kérte,hogy adjak neki egy esélyt, aztàn megölelt és sokáig nálam maradt még,hogy beszélgessünk. Tegnap előtt kaptam tőle virágot és azóta folyamatosan puszilgat,ha nincs körülöttünk senki. De " D" előtt szerintem máris nyílt titok minden, mert kérdezősködött egy ideje és "À" nem éppen akarja titokban tartani,hogy van valami köztünk. Én viszont félek,hogy mit szól a bátyàm majd aki tudja,hogy mennyire utáltuk egymást "Á"-val, most meg pont ő lenne majd a barátom? Ezt még én is nehezen tudom elképzelni, de nagyon megkedveltem amióta picit kedvesebb lett és nagyon őszíntén tud beszélni az érzéseiről, gátlástalan és határozott. Mégsem tudom ő mit akar pontosan és én magam sem tudom mit akarok tőle. A barátnőmnek nem merek erről beszélni, mert ő konkrétan egy baltàs gyilkosként tekint " Á"-ra. CSAK VELEM viselkedett így, mindenki màssal kedves szokott lenni, a barátnőmmel is az volt. De a barátnőm nem bírja, mert tudja,hogy velem viszont hatalmas paraszt szokott lenni. Ez az én történetem a koromat le se merem írni, de azért megmondom. 21 éves vagyok "Á" 26 "D" annyi idős mint én és a bàtyàm 28 lesz majd. A barátnőm 24 éves. Tisztàban vagyok azzal,hogy "À" milyen..mint egy kisfiú egy infantillis. Közben megismertem a komolyabbik oldalát is. Tudom,hogy valószínűleg rossz kép alakult ki rólam a fejedben és "Á"-ról is, de ez az igazsàg. Leírva mind ezt, mit gondolsz " À" mit akarhat most tőlem? Ne bízzak benne?

Ami ennél is jobban érdekel az igazából az,hogy megtudjam miért bántott, piszkált engem mindig. Soha nem ártottam neki, és nem voltam útban, vagy láb alatt az albérletben. Mit gondolsz, mind erről? Mi lenne a helyes lépés?



2017. jún. 14. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Abban igaza van , hogy ha késő este mész haza szólj valamelyiküknek , de a többi az pofátlanság

Mond neki , hogy annyi komprumisszumot vállaszt hogy , ha későn érsz haza akkor szólsz valamelyiküknek , hogy mennyenek eléd , de akkor ne kezeljen így és vegyen komolyan .

Személy szerint csomószor megyek ki a buszhoz haverom tesójáért , ha haverom melozik igaz ő 18 , haver meg én is 23 és kocsival biztonságos u.i. igaz amerre tudna gyalog menni az egy elég rossz környéken megy keresztül és elég messze is laknak a buszállomástól kocsival meg egyszerűbb plusz haverral mindig segítjük egymást mondhatni olyan mint ha testvérek lennénk .

Sok sikert hozzájuk :)

2017. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Kb. a negyedéig jutottam.

De most komolyan! Te mit vársz, a egy rakás teszto

2017. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Istenemre mondomm becsülettelmelolvastam minden mondatot. Bár ne tettem volna, akkor összefoglalom azt amit Te ide írtál ekkora terjedelembe.

-csajszi (21) odaköltözik tesójáékhoz, 3 sráchoz. Nyilván az egyikkel nem jönnek ki jól, veszekednek, balhéznak. A srác (26) udvarol mint egy kis iskolás, piszkálódik. Egy balhé után beszélgetnek, csók, simi, kezimunka, de szex nem volt.

Majd újra mosolyszünet a csávó belezúgott, a csajszinak is szimpatikus.

A srác paraszt vele továbbra is, csaj nem tudja mit akar, ezért itt kéri ki a véleményt, hogy hogyan tovább, és mit gondolunk erről az egészről.


Semmit, sablon sztori mint egy szappanoperában. 26, és egy 21 évws ember bőven vam olyan inteligens, hogy megbeszéljék egymással a dolgokat.

2017. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó, oké azért köszi. Írtam az elején,hogy hosszú leszek, mert úgy gondoltam jobb részletesen leírni.
2017. jún. 14. 19:40
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Bátyád sose beszélt a pasitabukról?:-) Nem ugrunk rá a legjobb barátunk húgára, pláne, ha össze vagyunk zárva lakótársként. A srácnak tetszettél már akkor, amikor megérkeztél, csak zavarban volt a tabu miatt (is), ezt próbálta oldani az idióta humorizálással. A bunkózás meg az volt, ami a kisfiúknál a hajhúzogatás, erre próbált célozni a beszélgetéskor.:-) A jóég tudja, hogy mennyire bízhatsz benne, nem vagyok jós, ezt a bratyódtól kérdezd meg - ha régóta barátok, akkor valszeg nem veszélyeztetné ezt azzal, hogy csak dugópajtinak használ.

Amúgy elég nehezen hihető az egész sztori, 21 éves lány, pláne idősebb fiútestvérrel - aki mellé simán beköltözik úgy, hogy ott van még két idegen pasi -, aligha ilyen járatlan a dolgokban. Kedves 14 éves lány, megint te próbálgatod írói tehetségedet?:-)

2017. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Micsoda? Nem,nem! Nem vagyok kamu ez nem koholmány, nem vagyok 14 éves! Atyavilág!!:)


Ellenkezőleg, úgy éreztem mindig,hogy tudom kezelni a férfiakat és nyitott szemmel jártam, nem akartam naív lenni. Sajnos nem jött össze és még nem volt barátom. Talán most mutatkozott meg a tapasztalatlanságom és lehet hü**nek néztek és gyereknek, de ez vagyok én.

2017. jún. 14. 20:00
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem ok nélkül vannak külön női és férfi munkásszállók és kollégiumok. Nagyon nem egészséges ennyi fiatal pasi közt élni, ennek sosincs jó vége. Elég naiv vagy, ha azt hiszed, hogy békében lehet így élni. A pasiknak elmegy az eszük, ha nő van a közelben, főleg egy lakásban összezárva velük.

Ha jót akarsz magadnak, és szeretnéd, hogy békesség legyen a fiúk közt is, akkor elmész onnan.

2017. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

"Ellenkezőleg, úgy éreztem mindig,hogy tudom kezelni a férfiakat "


Ne haragudj, de ezt mégis miből gondoltad?:-) Pettingelsz az egyik pasival (aki elmondta, hogy nem volt nővel, mióta beköltöztél), aztán felviszed bemutatni a másikat akkor, amikor az első nincs otthon, ráadásul az ő barátainak, és nem tudod eldönteni, hogy jártok vagy sem, és ha igen, melyikkel...:D Te vagy arra hajtasz, hogy a bátyád haverja vegyen feleségül, ezért játszod a szűzqrvát és teszed féltékennyé, vagy nagyon butuska vagy. A "naiv" igen erős eufemizmus a te esetedben.

2017. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam, kapásból kqva vagyok. Bezzeg aki szexkapcsolatban van vagy nyitott kapcsolatban az totál rendben van és nem elítélendő ( amúgy nem az mindenkinek szíve joga,hogy mit csinál, milyen döntéseket hoz) de nem vagyok kqva!!!
2017. jún. 14. 20:52
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a sràc akivel randiztam csak barát. Azért nem szerettem volna bemutatni "Á"-nak mert azt hittem,hogy majd amitt is szívatni fog vagy piszkál.

Mindegy,ha csak becsmérelni,oltogatni tudtok köszi abból nem kérek. Hali:)

2017. jún. 14. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!