Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs egy olyan legjobb...

Miért nincs egy olyan legjobb barátom akire mindig számíthatok?

Figyelt kérdés
Van sok barátom de ők soha nem értenek meg. Miért van az hogy minden korombelinek (10-15) van a LB-je akire mindig számíthat. Nekem miért nincs egy IGAZ barátom se?

2018. márc. 18. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberiség szörnyű és undorító! :D

De 12 évesektől még ne várj igaz barátságot..Ebben a korban a barátok még jönnek mennek. Majd jó pár év múlva, érettebb fejjel másképp látjátok a dolgokat , és akkor fog kialakulni szorosabb , értékes barátság♥

2018. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Még olyan fiatal vagy!

Ezt majd 50 évesen kérdezd meg magadtól. :)

2018. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van.


"minden korombelinek (10-15) van a LB-je akire mindig számíthat."


Azért mert ezt látod,még nem mind igazi barátság.Közöttük sokan vannak akik csak azt mutatják a külvilág felé,hogy ők milyen jó barátok,mennyire szeretik egymást közben meg kibeszélik a másikat a háta mögött vagy ott tesznek keresztbe egymásnak ahol tudnak.De sok az egyoldalú barátság is, napi szinten olvashatsz itt számtalan ilyen kérdést.


Tapasztalataim szerint az ilyen "tini bff" meg hasonló barátságok 90% felnőtt korra kikopik.(persze akadnak kivételek tudom)

Inkább akkor aggódj majd,ha huszonévesen se lesznek rendes barátaid.

2018. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs, de én nem is akarok... az eddigi tapasztalatom alapján egy legjobb barátnő csak hátbaszúr a legrosszabbkor, majd lassan megforgatja benned a kését... :(
2018. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Mert ilyen nem létezik. A családod a legjobb barátod.
2018. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es és 5-ös

Sajnálom, hogy így gondoljátok.. . :((

2018. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!