Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm letiltott....

A legjobb barátnőm letiltott. Mennyire reménykedjek abban hogy feloldja a tiltást?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és van egy legjobb barátnőm 9 hónapja. Interneten keresztül beszélgettünk minden nap megállás nélkül,mindent tudtunk egymásról, szerelmekről, gondokról, bajokról, mindenről... 400 km re vagyunk egymástól. És nem tudom hogyan sikerült de valahogy mintha beleszerettem volna. Egy este mikor kamerán keresztül beszélgettünk 2 órát,valahogy olyan különös volt.Onnnan gondolom hogy beleszerettem hogy másnap elkezdett nagyon hiányozni és elfogott valami szomorúság és elkezdtem azon gondolkodni hogy mennyire jó lenne vele lenni annyira összepasszolunk és mennyire jó lenne több lenni mint barát. Mi egymásnak lettünk teremtve.Abban a pillanatban azt a cél állt a szemem előtt hogy odaköltözzek hozzá.Meg ilyenekről elkezdett kattogni az agyam és innen veszem hogy beleszerettem, de egyébként már elmúlt. Szerintem fellángolás volt.Elmondtam neki hogy én beleszerettem. Megharagudott rám nagyon és azt mondta vége van.Nem akar többet látni. A legrosszabb hogy neki van egy srác aki most tetszik és mindent mesélt róla. De igazából szerintem én nem beleszerettem hanem fellángolás volt. Ezt másnap el is mondtaam neki hogy már elmúlt de letiltott. 3 napja le vagyok tiltva. 9 hónapja legjobb barátnőm és télleg nagyon nagyon jóba voltunk. Mennyire reménykedjek abban hogy feloldja a tiltást és megérti hogy én erről nem tehetek hogy beleszerettem? De másnapra el is múlt. És folytatnánk legjobb barátként tovább.
2018. márc. 22. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ezt elbénzátad! Ha barátkozni akarsz, fiúkkal tedd. Ha nőt akarsz, akkor meg ne csak barátkozz!
2018. márc. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez aztán a k... durva nagy beleszeretés, ami egy este hirtelen megtörténik, majd másnapra elmúlik... 🤣 Mekkora egy Don Juan vagy te. Félkegyelmű.
2018. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

esélytelen


de azért ez durva hogy még a friend zoneból is kikerültél

2018. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy elszúrtam. De nem veszíthetem el. Ez nem akármilyen barátság. És ha nem most, de előbb utóbb úgyis összejövünk hosszú barátság után. Már csak azért is mert nagyon megbízunk egymásban. És tudom hogy sok szeretre vágyik amit eddig egy sráctól sem kapott meg. És ebben szinte ugyanolyanok vagyunk
2018. márc. 22. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Először azt mondod neki, hogy beleszerettél, másnap meg azt, hogy elmúlt.Remek. Szerintem, ne nagyon reménykedj.
2018. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Végul milett?
2018. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Feloldotta a tiltast de nem beszelunk par napja. De pl becenevkent megmaradtam neki bff, facen
2018. márc. 28. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!