Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a haverom? Nektek...

Miért ilyen a haverom? Nektek is van az ismerőseitek közt ilyen?

Figyelt kérdés

Ha van valami,mondjuk egy esemény,vagy mit tudom én egy hosszú hétvége akkor jön nagyba,hogy pénteken menjünk ki kosarazni,focizni meg minden aztán nem lesz belőle semmi. Szóval így amikor ott lenne a nap akkor már belustul és letojja és én leszek az aki kérdezgeti meg próbálja fenntartani a "hype-ot" a dolog iránt mert ő magától nem mondd semmit.

Most pl. lesz ez az autó kiállítás,még kedden meg egész héten úgy odavolt,hogy jajj nagyon el kéne menni,meg milyen zsír lesz,nézegette a kocsikat meg hogy mik lesznek,én is mondtam neki hogy jó akkor majd megyünk,azt amikor már ott a nap akkor alig lehet vele lebeszélni. Ha már megyünk akkor ketten és ugye egyeztetni kéne egy busz időpontot,de hát még eddig se tudtam eljutni.Azt mondja,hogy nem tudja még,hogy egyáltalán kap-e a szüleitől pénzt..(18 évesen már kicsit fura ez de lehet csak nekem) Ezt nyilván a kiállítás előtti utolsó nap kell megkérdezni és még most se kaptam választ,hogy mi van pedig 1 órája írtam,és még látta is,nem értem


2018. márc. 22. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ilyenek.

Nekem is volt ilyen haverom... Volt. :-) Miután minden -általa is- kitalált programot lemondott aznap, meguntam. Aztán egy idő után már csak bólogattam a programterveire, de tudtam, hogy úgysem lesz belőle semmi. Egy idő után ritkultak a tervek és már nem is tartjuk a kapcsolatot szinte.

25N

2018. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!