Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyre kevesebben a rockerek?

Egyre kevesebben a rockerek?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves lány rocker vagyok. Sajnos egyre kevesebb ismerős rocker ami elég nagy gond, mert nincs aki eljöjjön velem valami koncertre vagy erre arra. Van olyan oldal ahol Rockerekkel lehetne ismerkedni?
2018. márc. 25. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Én ismerek ilyeneket,de csak egy csaj volt úgy komolyabb haverom de neki sikerült magát megutáltatnia velem(#rockerek,no offense). Fb-n vannak csoportok

Amúgy meg ne panaszkodj és gyere el velem a VOLT-ra mert nekem sincs akivel eljárjak :D

2018. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Hová valósi vagy? Ha egy környéken élünk, akkor járhatunk együtt koncertekre :D
2018. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

A koncertek facebook eseményéhez beírod, hogy egyedül mennél koncertre, és megkérdezed, hogy nincs-e valaki szintén ilyen helyzetben aki eljönne veled?

Szokott lenni más is így. Milyen koncertre szeretnél menni és hol?

2018. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
írj priviben ha komoly!
2018. márc. 25. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen emberekkel én is szívesen ismerkednék.
2018. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, hamarosan egy rakat levelet fogsz kapni, de csak mert odaírtad a korod mögé a nemed...


Amúgy meg próbálkozz például a malha.hu oldalon. Én is fel szoktam oda járni, és ott ismerkedni. Mik a kedvenceid amúgy?

2018. márc. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Rockerek.hu
2018. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!