Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ffi barátnak tényleg nem...

Ffi barátnak tényleg nem érdemes kiönteni a lelkünket?

Figyelt kérdés

A férfiak egyszerűek. Ha valami nyomja a szívünlet jobb hagyni a panaszkodást, arra annak a barátnők vagy elmondhatjuk nektek?


Átéreznétek? Vagy ezzel nem szabad a pasit "idegesíteni"?

Ki hogy van ezzel?

Nemet is!


2018. márc. 25. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy a lány barátnőim inkább velem vitatták meg a problémájukat, nem a barátnőikkel,de ez lehet, hogy egyedi eset.

Férfi.

2018. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Én meg szoktam hallgatni a nők gondját és szoktam tanácsot adni ha tudok, de én a férfi gondolkodásommal racionális megoldást keresek, amiből sokszor a nők nem kérnek. Ők inkább csak együttérzést keresnek, vállveregetést és hogy kisírják magukat. Ebből szokott lenni galiba mert nem értem miért nyalizni kell megoldás keresése helyett
2018. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Nekem kiöntheti a lelkét bárki, elhallgatom én a zenét közben.
2018. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűek? :D Ez azért durva általánosítás. Én nem mondanám magam egyszerűnek az biztos. :)
2018. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Van az a tipikus női panaszkodós dolog amikor az illető nem a megoldást keresi, nem segítség kell neki, csak merengeni akar a problémában. Na nekem speciel ehez nincs türelmem.
2018. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Igen az a baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy az én problémám vajon melyik kategória. Félek csak idegesíteném, nem szívesen panaszkodok senkinek ezért mindig magamba folytom. De ezzel csak arra jutottam, hogy minden kis érzelmi hullámon elsírom magam. Próbáltam volna elmondani egy ffi barátomnak, de olyan mintha nem érdekelné igazán, ezért kérdeztem, hogy ne vagyem magamra.
2018. márc. 25. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Hát peeersze, a férfiak marhára racionálisak, és csak komoly, értelmes problémáik vannak, soha nem szoktak hülyeségeken pörögni meg nyafogni!


Egyszerű: ha nem akar meghallgatni, az azt jelenti, hogy leszarja, mi van veled. Rámondja, hogy nem "valódi probléma", csak hiszti, meg ehhez ő túl komoly ember, oszt kész. Soha nem értettem, hogy emberek honnan veszik a bátorságot, hogy más gondjairól ítéletet mondanak, látatlanban eldöntsék, mi valódi gond és mi nem.


A barátaim (fiúk is, lányok is) azért barátok, mert mindenről lehet velük beszélgetni, gondokról, örömökről egyaránt. Az arrogáns "felülről" kommunikáló embereket hamar kiszúrom, és lepattintom.

2018. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Olyan unalmas már ez a sztereotipizálás! Én férfiként érzékenyebb, vagyok, mint a nők nagy része. A világ nem úgy működik, hogy egy férfi csak EZT, egy nő pedig csak AZT érezheti.


"A férfiak egyszerűek." - hát e téren te sem panaszkodhatsz, ha ilyet képes vagy leírni.

2018. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítás. Férfiban és nőben is van olyan, akinek nem lehet elmondani a gondodat, olyan, aki racionális választ ad és olyan, akivel lehet lelkizni.
2018. márc. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!