Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon tetszik egy ausztrál...

Nagyon tetszik egy ausztrál csaj, hogy tudnám vele felvenni a kapcsolatot, hogy ne ijesszem meg?

Figyelt kérdés
Már évek óta nagyon tetszik nekem egy ausztrál csajszi és nem tudom, hogyan vehetném fel vele a kapcsolatot. Természetesen csak barátilag szeretném, mert van párja és ezt tiszteletben tartom. Nekem elég lenne az, ha vissza írna ill. chatelhetnék vele facen. Nem tudom, hogy kezdjek hozzá, mert félek elutasít vagy megijesztem és félre fogja érteni a szituációt. Azt szeretném tudtára adni, hogy csak barátkozni szeretnék vele. Annyira ütős külseje van, egyszerűen brutális ahogy kinéz. Nos, tanácsot szeretnék kérni, hogy miképp közeledjek hozzá, hogy ne ijesszem meg? Az a baj félénk típus vagyok és nagyon nehezen merek kezdeményezni.

#barátkozás #ausztrálcsaj #ütőscsaj
2018. márc. 29. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
de azért kicsaptad már rá legalább egyszer ?
2018. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem. Én nem vagyok olyan. Teljesen másképp funkcionálok. Attól, hogy tetszik a külseje és a karaktere még nem fogok leállni hokizni a képeire. Azért nézegetem, mert szimplán érdekel és tetszik maga a csaj, a karaktere és nem azért, hogy maszturbáljak rá. Amikor nézem azon gondolkodom, hogy milyen lehet a személyisége, a lénye és a komplett karaktert próbálom meghatározni.
2018. márc. 29. 19:23
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

atyaúristen, egy félénk filozófus, akinek még recsizni is rangon aluli

ne írj neki, biztos meg fog ijedni egy instagramos üzenettől

hidd el, annyi mindent látott már, hogy ha valaki nem küld egyből képet a kivert kukóról, az már élből gyanús neki, hogy pszichopata

2018. márc. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Majd rá jössz, hogy a "különleges csajok" is igen-igen büdöset sz.rnak!!
2018. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég rossz táplálkozási szokásai vannak az tény és való :D hehehehe
2018. ápr. 1. 20:58
 16/16 anonim ***** válasza:
Na, írtál neki?
2020. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!