Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdek barátok? Más is ezt...

Érdek barátok? Más is ezt tapasztalja a "barátnőkkel"?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok .Miért van az hogy nincs egy darab igaz barátnőm se ?! Borzalmasak a nők komolyan , a munkahelyemen ha valakivel már szót értek kis idő múlva kiderűl hogy csak érdek barát ő is . Csináljam meg neki ez-azt a körmét ,szempilláját .

Pár napja beszélgettem az egyik azthittem jo baratnommel . Ugy lehuzta a munkam hogy mire varok en itt fizetes emelest az en munkam jelentektelen .

En egy senki vagyok a munkahelyemen . ( amugy recepciós vagyok a cegnel több éve ) .

Ilyen aljasak a nők ? Irigyek ? Számítóak ? Mindenkivel ezt csinaljak ? Vagy csak en futok bele mindig ilyen idiotakba ?



#barátnő #erdekbaratsag
2018. ápr. 2. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Sokan olyan attitűddel élnek a világban, hogy nem elégedettek magukkal, mindig keresnek a másikban olyat, amivel kapcsolatban el tudják hitetni önmagukkal: "én jobb vagyok nála".

Vannak olyanok is, akik felfelé nyalnak, lefelé taposnak, oldalra meg könyökölnek.

Persze az előző típus nem zárja ki az utóbbit...

2018. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az általánosítás hülyeség, ezért nyilván nem lehet megfogalmazni a nők jellemét. De sokan nem tekintenek emberi lényként a másikra, ezért csak próbáld meg jobban kiismerni, és messziről elkerülni az ilyeneket.
2018. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!