Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is tapasztalja, hogy...

Más is tapasztalja, hogy senkit nem érdekel, amit mond?

Figyelt kérdés

Nem vigaszt várok, csak kíváncsi vagyok. Ha anyámhoz beszélek, akkor a szó közepébe belevág. Ha tesómhoz, akkor őt szemmel láthatóan nem érdekli. Ha ismerőssel, akkor ő elmondja a problémáit, majd faképnél hagy, mondván siet.

Sokszor azt érzem, hogy magamnak beszélek, vagy teljesen fölösleges bármiről bármit mondanom. Más is van így?


2017. szept. 22. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Előfordul.Legtöbbször akkor,amikor a 8 éves fiamnak beszélek...Meg amikor anyósnak...náluk kettejüknél totál süket fülekre talál a mondanivalóm...
2017. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos már velem is volt ilyen. Baráti társaságban annyira nem jellemző, inkább családtagoknál. Vagy ami még rosszabb számomra, amikor munkahelyen éreztem ilyet. De a legrosszabb, amikor a páromnál éreztem, hogy egyáltalán nem érdekli, hogy mit mondok, hogy mit gondolok. Miután én x történetét már 10-edszerre hallgattam végig.
2017. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Tapasztalom. De kit érdekel?:D
2017. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos igen.
2017. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem is egyszer, sokszor van így velem is.

Szerintem akik beszélnek a másikhoz, azt okkal, céllal mondják, mert pl.: megoldást szeretnének valamire vonatkozóan valakitől,és nem feltétlen arra kíváncsiak, hogy a másik fél problémája mi.


Én azt szoktam csinálni, hogyha valaki vmi prőblémát elmond, akkor arra megoldásokat vázolok fel neki. Pont az ilyenért volt már ferde szemű nézés rám. Így nem értem, hogy akkor mi a f×t beszélt az illető hozzám...

2017. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Engem érdekel, hogy ti mit mondtok. Aki akar írjon bátran.
2017. szept. 22. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem vigaszt várok":D:D:D

Hát az attól függ, hogy mit mondasz, vagy hogy adod elő magad. Ha üres beszédet tolatsz, akkor ne csodálkozz!:)

Ha anyámnak a suliról, vagy fontos dolgokról kezdenék mesélni, akkor nyílván odafigyel, de ha arról kezdenék beszélni, milyen baromságokat csináltam a haverommal, akkor nem érdekelné, nem akarná végig hallgatni.

De én se hallgatok meg másokat, ha nem érdekel amit mondanak, szóval ez esetenként kölcsönös.

Vannak olyan ismerőseim akik képesek minden jelentéktelen dologról szövegelni, az olyan zavar. Az ilyen azt váltja ki belőlem, hogy talán akkor se figyelek oda, ha kicsit fontosabb dolgot mond, annyira meguntam a szóf*sást.

Én odaszoktam figyelni a beszélgetésem tartalmára, nem mondom ki minden gondolatom s nem várom el, hogy minden

2017. szept. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 bocs, az előbbi választ hamarabb elküldtem mielőtt befejeztem volna:))

nem várom el, hogy minden apró-cseprő dolgom érdekeljen másokat.

2017. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!