Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan lettetek barátok az...

Ti hogyan lettetek barátok az ellenkező nemű barátotokkal, hogyan alakult ez ki nálatok?

Figyelt kérdés

Tényleg barátként gondoltok rá,vagy igazából szeretnétek ha több is lehetne köztetek?


Azért érdekel mindez,mert évekkel ezelőtt középiskolásként azt gondoltam,hogy én sose tudnék csak barátként tekinteni a lányokra,most még is már 3 éve a legjobb és talán az egyetlen igaz barátom egy lány.

Mondhatni azóta megváltozott a véleményem a fiú-lány barátságokról.Érdekel ti hogyan vélekedtek minderről.



2018. ápr. 2. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Vagy te, vagy ő, majd kurelni akar. Ha ez nem így lesz, akkor az egyik leszbi, vagy meleg. Szia
2018. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Tudod eleinte énis ezt hittem hogy fiu-lány barátság nem létezik és 9.évvégén megismert jobban egy lány osztálytársamat rájöttünk hogy rengeteg a közös tök jol el tudunk beszélgetni egyikőnk sem érez semmit pláne hogy neki van barátja amit én jónak gondolok . És rákelett arra is jönnöm hogy egy lánnyal sokszor jobban elvagy mint egy hülyülős haverral.

#1 üzenem a szexen túl is van élet ;)

2018. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
2-es, okee, de te tuti nem vagy hetero bocsi..
2018. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 nyilván csak ez a két opció lehetséges,vagy szexelünk vagy melegek vagyunk.Az fel sem merülhet,hogy értelmes felnőttek vagyunk,nem pedig ösztönlények akik ha beszélnek egy ellenkező neművel akkor egyből ráizgulnak.

A válaszodból ítélve neked nincs és valószínűleg nem is volt ilyen barátságban részed sosem.Ebből kifolyólag az ideböfögött válaszodat se értem,mert a kérdésem olyanhoz irányult akinek van ebben a témában tapasztalata és mellette értelmes véleménye is.

2018. ápr. 2. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Jaajjj most komolyan le kell írnom, hogy miért vagytok buták? Eddig minden ilyen "barátságomat" tönkre tette a vonzódás. Hozzá teszem, hogy nem csak én éreztem többet x idő után. Ha két ellenkező nemü ember nagyon jól érzi magát együtt, akkor mi az a dolog ami miatt nem lehet több? Na pont ez a kérdés fog elő jönni majd, vagy nálad, vagy nála. Ha ez a kérdés nem jön elő, akkor max haverok vagytok, de még ott is lehet változás. Akarva/akaratlanul, de megszeretjük a másikat.
2018. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy rádöbbenünk, hogy mindig is szerettük..
2018. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem* bocsi nyelvtanból fogyi vagyok.
2018. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké,szerinted nincs ilyen barátság csak ideig óráig,rendben is van a véleményed.De a te logikád alapján akkor a biszexuális embereknek sem lehetnek barátaik.


A probléma az,hogy nem arra voltam kíváncsi,hogy van e fiú-lány barátság,hanem arra,hogy akinek van jelenleg ellenkező nemű barátja/legjobb barátja azzal hogyan alakult ez a barátság ki.Azt pedig kiegészítésként írtam hozzá,hogy az illetővel tényleg barátok vagy többet is érez barátságnál.

2018. ápr. 2. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A biszexuálisoknak lehet barátjuk, mivel folyamatosan foglaltak, főleg ha lányról van szó. Gyertya tartónak mindig jó egy "barát"... Kettesnek is csak azért tart olyan hosszú ideje a barátsága, mert a csaj foglalt.. na mindegy, megyek. Pá
2018. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Leültem hozzá ebédelni a munkahelyünkön, és beszélgetni kezdtünk.
2018. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!