Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hozhatnám ezt helyre?...

Hogyan hozhatnám ezt helyre? Vagy végleg elszúrtam? 17/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akivel már régebb óta ismerjük egymást, tudom hogy tetszem/tetszettem neki.

Nagyon helyes fiú, kicsit félénk, de jó a stílusa, nagyon jó fej, nincsenek ellenségei, nagyon jószívű, tud komoly és vicces is lenni.

Ilyen közkedvelt srác, nem menőzik hogy milyen telefonja van, meg hogy mennyi pénzük van (ezt azért írom ide nehogy valaki azt higgye hogy a pénze végett akarnám: mondjuk ezt nem igazán lehet tudni, talán az átlagnál picit szegényebbek de ez lényegtelen).

Annak ellenére hogy nem menőzik, minden buliba meghívják, és ő meg el is megy, mert szeret bulizni, rengeteg barátja van.


Lányokkal elég félénk, soha nem volt barátnője, meg nem is igazán csajozik, mindig azt mondja hogy ő ráér, most a bulizásnak, haveroknak él, meg a kutyájával foglalkozik, majd komoly barátnő esetleg 25 éves kora után.

De ennek ellenére velem így komolyabban foglalkozott, ha valami volt mindig megvigasztalt, amikor iskolabál volt elég sok lány kérdezte őt, hogy nem e lenne a párjuk, de ő akkor is engem választott, pedig nem is nézek ki olyan jól ,és annyira közkedvelt sem vagyok. Már a bálon is éreztem, hogy talán ő többet akarna, picit ivott, akkor már úgy bátrabb volt, de a legjobb barátnőm azt mondta ne hagyjam magam, "úgyis csak meg akar b@s*ni".

Aztán még többször próbálkozott így bulikban is, de mindig "visszautasítottam", pedig pedig amilyen félénk már legutóbb nem célozgatott, hanem megkérdezte, hogy lenne e kedvem egy randihoz.

Ez volt olyan 2 hónapja, aztán azóta már nem is törődik velem, azelőtt rengeteget beszélgettünk, mivel mögöttem ül órák alatt is rengeteget leveleztünk, mindig elsírhattam neki ha valami bajom van, meghallgatott megvigasztalt, de már nem is figyel rám...


Ezt végleg elrontottam, vagy valahogy még helyre lehetne hozni? Vagy felesleges lenne próbálkoznom nála, Ti hogy látjátok?



2018. ápr. 8. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj...ha ennyire jóban voltatok régen, akkor fogd magad, menj oda hozzá és légy bátor, beszélj vele és kérdezd meg!:) Biztos meg fog érteni. Ha meg nem, akkor ez csak azt jelzi, hogy kicsit hagyd magában. Lehet, hogy most más érdekli.

Szerintem helyrehozható a dolog:)

2018. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van a barátnődnek. Csak meg akar dugni. Örülj neki hogy már nem téged fáraszt. Ez egy igazi nyomi!
2018. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj basszus, ez a noi gondolkodasmod.. Egy fiu probalkozik, nem adja fel, aztan megint probalkozik. De ha elutasitjak akkor nem hulye es ugy fogja gondolni, hogy oke, neki nem tetszem keresek mast. Ez tortent itt is. Ha tenyleg erdekel legalabb egy randira igent kellett volna mondanod. Nem fog meghuzni egy malnaszorp felett:'D Sztem meg megmondhatod hogy gondolkodtal a randin, es szivesen elmennel. Dehat ha aztmondja hogy nincs kedve akkor ez van. Majd legkozelebb ugyesebbnek kell lenni. Bocsanat a nyers stilusert 😬
2018. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

1. Miért utasítottad eddig vissza ha most meg bezzeg össze akarsz vele jönni?


2. Miből gondolod, hogy bárki ezen az oldalon meg tudná neked mondani, hogy ennek végleg vége, vagy van még esély? Ha itt az emberek azt mondanák neked, hogy nincs esély, akkor feladnád?


3. Komolyan azért nem jöttél vele össze miközben úgy látszik te is akartad ezt a kapcsolatot mert a barátnőd azt mondta, hogy "úgyis csak..."? Tényleg ilyen otosba vagy? Ha nem akkor miért szórakozol vele?


4. Miért nem mész oda és beszéled ezt meg vele ahelyett, hogy (gondolom többek között itt is) kerülgeted a forró kását?


Hogyan látom?

-Nem érdemled meg ezt a fiút, és remélem, hogy vagy nem jöttök össze, mert most ő utasít el téged és átéled azt amit ő átélt. Vagy miután megkapta "csak azt" amit akart tőled azután tényleg otthagy (habár ez nem valószínű sajnos, a leírásod alapján ő egy olyan fiú aki túlszárnyal a te játékodon és mindenért megbocsátva rendesen össze jön veled....)

-Leginkább azt remélem, hogy valahogyan egyenlőek lesztek a végén és úgy váltok el vagy jöttök össze.


Sok szerencsét, és több talpraesettséget + felelősségvállalást a jövőben.

2018. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!