Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hozhatnám helyre?

Hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
A story az hogy osztály társamat ask-on (igen, tudom, szánalmas)kérdeztem egy két dologról, de utana kicsit elszaladt velem a ló és jött 1-2 piszkálódós kicsit köcsög kérdés. Nem kell semmire gondolni nem volt nagy dolog, értette is hogy mire céloztam vele. De utána valami gyökér elkezdte oltogatni meg szídni de neki nem esett le hogy már nem én voltam. Nekem meg lelkifurdalásom volt ezért elmondtam neki miket kérdeztem/mondtam. Erre ő azt hitte a többit is én írtam de hiába mondtam neki nem hisz nekem. Most meg utál és kíváncsi vagyok mi lesz holnap a suliban. Helyre akarom hozni azt amit elrontottam mert azt mondta csalódott bennem és megértem meg minden és szeretném helyre hozni,újra barátok lenni. Valaki tudna segíteni? Tippet adna vagy valami?

2015. ápr. 12. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő nem hisz neked, Ő baja.
2015. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mutasd meg neki a válaszaid. Ha megválaszolja tudni fogja h te melyik voltál mert kapsz értesítőt és nem lehet kitörölni csak egyszerre az egészet
2015. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!