Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szoktátok kategorizálni a...

Ti szoktátok kategorizálni a baráti-illetve emberi kapcsolataitokat? Mi alapján teszitek ezt?

Figyelt kérdés
Nálam mostmár megvannak,hogy kit milyen kategóriába sorolok,mert úgy érzem az emberek azelőtt részeket vittek el belőlem,azzal,hogy nem ugyanazt a viszonyulást kaptam tőlük,amit feléjük tanúsítottam.Pl.ha valaki ismerős akkor elbeszélgetünk,eltémázunk egymással ha találkozunk,de nem keresem a társaságát,vagy nem reagálok a megkereséseire,azért,hogy jól kibeszélhesse magát,utána pedig nem tart egyenértékűnek más barátaival,mivel az életének más eseményeiből kihagy.

2018. ápr. 10. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Nem kategorizálok.

Ha valakinek vágyom a társaságára, akkor keresem, szívesen találkozom vele. Ha nem, akkor nem nem. Nem szoktam ezen igazán gondolkodni. De ha egy régi ismerős felbukkan, akkor ha van kedvem éppen, akkor találkozom vele.

2018. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Alkoss egyéni kategóriát, az a legésszerűbb.
2018. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!