Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos lenne megvernem a gyereket?

Jogos lenne megvernem a gyereket?

Figyelt kérdés
Barátnőm megcsalt vele. Mármint mire megtudtam hogy csal, akkor már az exem volt 1 hete. A gyerekkel még előtte való nap megálltam beszélgetni az utcán és egész jóban voltunk. És tegnap megláttam őket kézen fogva. Boztos mentek dugni. Én leqrváztam az út közepén a sráccal meg megbeszélek egy találkát. Szerintetek megverjem?
2018. ápr. 13. 05:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Fel kellene nőni. Mit oldana meg az erőszak?
2018. ápr. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Az igaz.. Akkor hogy beszéljem meg vele erőszak nélkül?
2018. ápr. 13. 05:45
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jobb lezárni az egészet? A csaj már az exed, értem, hogy sz*r, hogy ilyen könnyen túllépett, de mégis mit akarsz bizonyítani? Semmi közöd már hozzájuk. Ha megvered a srácot, akkor meg még egy rendőrségi ügyet is csinálsz magadnak. Mindenképpen te vesztesz, te leszel a szánalmas agresszív ex, akinek savanyú a szőlő.
2018. ápr. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha már az exed volt akkor, hogy csalt meg? Ha meg még akkor csalt meg mikor együtt voltatok és most külön mentetek akkor már nem mindegy mivel nem vagytok együt. Mit szeretnél vele megbeszélni? Azt szeretned, hogy egy bunkó idiótának tartson akkor nyugodtan verd össze max feljelent a rendőrségen és a csaj ugysem lesz a tied. Inkabb keres mas valakit ez mar veszet fejsze nyele.
2018. ápr. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Inkább örülj neki,h megszabadultál egy ilyen nőtől. A srácot ne verd meg.. aki egyszer megcsinálta megcsinálja még egyszer. Majd esik pofára az is. Nem hiszem h megérne egy esetleges feljelentést egy olcsó lotyó. Ha már lebeszélted a találkát akkor nyuhodtan mondthatod,h csalódtál benne és hasonló jókat kívánsz. Ennyi.
2018. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Whitewolf19 ***** válasza:
Nyilván nem javasolnám az erőszakot.. mert nagyobb bajba kerülhetsz.. bár az biztos.. hogy én számon kérném.. hogy bizonyára tudott rólatok ő is, de mégis bele ment.. Sok ilyen patkány van.. de a nő se különb.. jó hogy megszabadultál tőle, viszont.
2018. ápr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a csajt is megverheted, hisz ő is akarta ezt az egészet nem kényszerítette a srác. De a legrosszabb hogy jarkalhatsz a rendőrségre is ha megvered a gyereket.
2018. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne jogos. Ő bepróbálkozott a csajodnál , az meg az új bakot választotta. Szóval inkább az exed a sáros.
2018. ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ja, persze, az mindemt megold.
2018. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Azert hogy megtanulja hogy velem nem ba**akszik es hogy az en csajaimra nem hajt ra. Mind 3 an egy faluban lakunk ugyhogy siman osszefuthatok veluk ma is. Eloszor meg elmentem mellettuk, masodszor beszoltam, harmadszor mar lehet oda is megyek. Habar telleg lehet hogy nem kene. Pedig felhuzom nagam ha latom oket
2018. ápr. 13. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!