Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek szeretem a sárcot,...

Szerintetek szeretem a sárcot, vagy nem?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel 2 hónapig jártunk, aztán szakított velem, de okot már nem adott... Én nem akartam róla lemondani, ezért próbáltam írni neki (de csak 1x)... INkább ő írt, ő kereste a társaságom, de mikor addig jutottunk, hogy talizzunk, mindig lemondta, vagy "elfelejtett eljönni"... Aztán egyszercsak kb. 3 hónap elteltével írt újra, és talit kért, ahol ugyan úgy csinált mindent mint régen... Olyan igazán romantikus tali volt... Aztán közölte, hogy mégsem, és az egészet elvileg csak megjátszotta... De nem tűnt olyannak, mint akinek annyira meg kell a szerelmes srácot játszania... Azóta igyekeztem megnyugodni, felejteni, elfelejteni, de néha úgy érzem még szeretem... Máskor viszont legszívesebben pokollá tenném az életét... Szerintetek mi van most?

2018. ápr. 13. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Társfüggés tüneteivel ruházod fel a nyilvánvalóan irreális szerelmi kapcsolatot- ismerni nem ismeritek egymást, hogy szerethetnéd? A szeretet azt jelentené, hogy jót akarsz neki, az életéd nem teszed rosszabbá, mint amilyen mielőtt volt, hogy megismerted.
2018. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!