Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányzik a legjobb barátnőm,...

Hiányzik a legjobb barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kb 17 éve legjobb barátnők vagyunk, mindig nagyon közel álltunk egymáshoz, ritka volt az olyan nap, hogy ne beszéltünk volna. Nemrég férjhez ment,elköltözött és azóta nem tudunk annyit beszélni..és találkozni is jó ha kéthavonta egyszer...és annyira hiányzik, és az ő szemébe látom, hogy annyira boldog és én nem hiányzom neki...nem is hangoztatom ezt neki, látom mennyire boldog és mennyire szeretik egymást...tanácsot szeretnék kérni, hogy hogy tudjam ezt elfogadni, hogy alig van időnk egymásra, és nem tudunk minden nap beszélgetni? most nagyon tapadósnak tűnhetek, de tényleg nagyon fontos az életembe és tényleg olyan volt, mintha testvérek lettünk volna...most meg úgy érzem, kezdünk eltávolodni, ő is a saját útján, én is az enyémen, és én ezt nagyon nem akarom...hogy kell ilyenkor felfogni a dolgokat? 23L

2018. ápr. 15. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd, hadd legyen a férjével. El kell fogadnod, hogy már nem te vagy a legfontosabb/nem vagy olyan fontos neki. Ilyen az élet.
2018. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
evvel én is egyet értek, természetes, hogy a férje a legfontosabb, de nekem akkor is nagyon hiányzik
2018. ápr. 15. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki férjhez megy (netán egyetemre megy vagy Külföldre), még nem indok arra, hogy azt a személyt, akivel a korábbiakban nagyon közeli kapcsolatban állt, elhanyagolja, esetleg teljesen felcserélje egy másik személyre. Keresztanyám 19 éve az USA-ban él, kétgyermekes családanya, a férjével a mai napig boldogok, dolgozik is, mindezek mellett pedig Édesanyám legjobb barátnője, tudja, hogy honnan jött, a mai napig számíthatnak egymásra. Pedig nem kicsi a távolság, és évente négyszer, ha találkoznak. :)


Szerintem kommunikáld felé, hogy örülsz a boldogságának, de jó volna, ha kicsit több időt tudna rád szánni, elvégre barátnők vagytok, és neked ő még mindig fontos. A leírtak alapján nagyon szerelmes, tart még a lila köd, és teljesen megfeledkezik arról, hogy banyek, vannak más emberek is a szerelmén kívül.


Vagy ráhagyod. Amikor majd eltelik egy kis idő, mondjuk már elmúlik a lila köd, problémák merülnek fel, és rájön, hogy teljesen felégette a maga mögött lévő barátságotokat, és keresni próbál, hogy barizzatok újra, meg tanácsokat kérjen, szépen hoppon marad, mert már lesznek olyan barátaid, akik egy férfi miatt nem sz.rnak le magasból.


Nekem is volt egy ilyen "lánybarát" az életemben. Mikor barátok lettünk, csomó időt szánt rám, mert akkoriban önmaga alatt volt, kellett valaki, aki támogatja, aztán mikor túl volt a srácon, aki bántotta, új suliba kezdett járni, összeismerkedett új lányokkal, és buliról volt szó, el sem hívott, már nem voltunk oly nagy barátok, mint mikor maga volt és én ott voltam neki. Aztán mikor rá egy évvel már pasija is lett, teljesen elfeledett. És nem, nem az "élet ilyen", sajnos az emberek ilyenek. Legtöbbjük csak önmagukkal és a saját boldogságukkal törődik.

2018. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
A 2. válaszolónak ment a zöld! Nagyon igaza van!
2018. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!