Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a (volt) legjobb...

Mit tegyek ha a (volt) legjobb barátnőm kihasznált de nekem mégis hiányzik?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akit már régóta ismertem. Majd külföldre költöztem és 3 évig csak neten keresztül beszeltünk. O nagyon szeretett volna külföldön élni de sosem volt meg a bátorsága, hogy egyedül nekivágjon. Én felajánlottam hogy jöjjön ki lakhat nálam és így legalább a szállása biztos és nem veszít semmit. Egy nagyon hosszú listát írhatnék, hogy mi mindent megtettem érte. Cserébe nem vártam semmit. Én nagyon örültem hogy kint van és próbáltam mindenbe programokat szervezni vele. Aztán 3 hónap után elköltözött és onnantól kezdve csak akkor keresett ha kellett neki valami. Ez így ment pár hónapig majd volt egy nagyon csúnya húzása aminek a végén még o állította be magát áldozatnak és megszakította a kapcsolatot. Én nagyon haragszom rá és tudom, hogy nem jó ember és akit csak tud hátraszúr. De mégis hiányzik.

2017. márc. 4. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Mégis mi az ami pontosan hiányzik a barátnődben? Az hogy csúnyán megalázott, kihasznált, majd átvert ennek fejében és önző módon a saját érdekeit nézve még neki állt feljebb??

Ez tényleg szomorú, el is hiszem hogy ez mind- mind hiányzik neked. :)

Ne haragudj, én tisztelem benned hogy te segítettél és még ezek után is próbálnál "ember" maradni vele szemben. DE MIÉRT HIÁNYOLSZ EGY ILYEN EMBERT? Vagy azért mert egy mazoista ember vagy aki szereti ha kínozzák átverik megalázzák.

Kérdezd meg magadtól mit szeretsz benne? Az álszentséget amit feléd mutatott .. mit mondanál magadnak? Jaj olyan kis aranyos volt pedig amikor lakhatásért sírt nálam vagy olyan tündérien tudott hazudni a szemembe ! Jaj hagyjuk..

Szerintem ennél csak jobbat érdemel az ember.. nem gondolod?

Én is dolgoztam külföldön érdekes hogy mennyi barátom lett hirtelen akkor.. :D


25/L

2017. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki csak szegényíti életedet, azt rugdosd ki belőle ;) Érdek emberekkel teljesen felesleges foglalkozni bár ha profitot csinálsz a kérésekből, úgy még van értelme, de ostobaság a "jinnt" játszanod...szerintem.

Keress új és normális ismeretséget és feledd az élősdiket.

2017. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon visszahúzódó vagyok és nekem nem sikerült barátokat szereznem. Próbáltam odamenni másokhoz munkahelyen vagy a sulimban, de valahogy nem megy a társalgás. Az emberek furcsán néznek rám, hogy mit szeretnék aztán én meg nem is tudom, hogy mit mondhatnék.

A lányt akit mondtam, mivel őt régóta ismerem, így előtte nem éreztem ezt. Jó volt, hogy tudtam valakivel beszélgetni, hogy nem az van, hogy napok óta meg sem szólalok, hanem beszélgetünk. Ha mondom hogy menjünk el moziba, kirándulni akkor nem úgy reagál mint a többiek, hogy csak a kifogásokat keresi. O sokszor megbántott, nem állt mellettem és lenézett amit tudtam, hogy nem jó. Viszont ezeket próbáltam kizárni és nem éreztem magam úgy mint most, hogy nem vagyok senkinek sem fontos.

2017. márc. 4. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, én megértem a problémád. Abszolút.

Hasonlóban voltam én is ezért tudok neked tanácsot adni. Veled ellentétben én nem vagyok visszahúzodó, sőt, én szeretek barátkozni és megismerni új embereket. Nekem egyetlen problémám az volt hogy naivan kezeltem őket és mindenkivel jóhiszemű voltam.

De az idők során rájöttem arra( mert nekem is volt számtalan legjobb barátnőm) hogy vannak akik csak kihasználják az embereket. Én is mindenben segítettem ( volt hogy hajnalban kocsiba pattanva segítségére siettem az akkori legjobb barátnőmnek mert balhézott a párjával) és mit kaptam a sok segítségek után a pofonokat.

Tudod van az a mondás hogy nyújtom a kisujjam de a fél karom kell neki.

Az ember élete során sajnos találkozik ilyen emberekkel, akik ennyire szánalmasan lehúzzák a másikat.

De ne keseredj el.

Próbálj megnyílni de tartsd a távolságot is egyben. Megkell tanulni nemet is mondani néha, mert nem attól barát a barát, hogy a mindenre bólogat mint a hülyegyerek.

Ha oda mész egy társasághoz ahogy írtad figyeld meg mi a témájuk és kapcsolódj be a beszélgetésükbe. De ez példa csak.


Írhatsz nekem is privátban ha néha beszélgetésre vágysz.


De az ilyen barátnőn csak nevetni kell nem pedig visszasírni :)

2017. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
( Jaaa #1 hozzászóló vagyok )
2017. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedül is jobb, mint kihasználó szemétládákkal tölteni az időt, mert teljesen értéktelen időtöltés...akkor inkább szerezz egy kutyát.

Ha a "csigaházadban" ücsörögsz, akkor mit-kit vársz, hogy betoppanjon életedbe?

Ki kell mozdulni, mászkálni, kirándulni és nem kötelező valakivel...rengeteg kiállítás-rendezvény van tavasszal.

Van-volt-van...nem tudom már, de egy olyan társkereső szolgáltató, aki jelképes beugróért szervez játékos-kirándulós, beszélgetős programokat, amelybe az embereket leírt igényeik-elvárásaik szerint válogatják össze kis csoportokba.Talán less meg ilyet is egyszer.Mindenki a nulláról indul ott és a "mókamester-játékmester" segíti az ismerkedést-beszélgetést, aztán ha jó nap volt már nem kell a klub segítsége ;)

A visszahúzódottságot meg némi önbizalom növeléssel próbáld elérni.Gyerekként félt az ember a tanártól...régen...most más kérdés, de miért kellene félni tőle, hiszen ő is csak ember és kész.A munkatárs is csak ember ( az más kérdés milyen ), de felesleges félni tőlük.Ha meg furcsán néznek, akkor kérdezd meg miért, mint: Miért néztek így, talán nyertem a lottón és csak én nem tudom még, majd potyán itt szenvedek Hawaii helyett? :DDD Aztán elindul a beszélgetés, ha normálisak.

2017. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!