Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

20/F


Elnézést a helyesírási hibaimért Felvidékről származom. Most elmondok egy történetet, leccives olvassatok el, és mondjátok el a véleményeiteket. Köszönöm.


Sziasztok!

Közép suliba járok még 4.es vagyok, már lehetnék 5.es csak rosszul mennek az éveim. 1. osztályban csendes voltam, nem tudtam beilleszkedni soha a többiekhez, mert szlovák iskolába mentem. Csúfoltak hogy magyar vagyok stb stb. Volt egy gyerek aki kicsi korától MANKÓVAL jár, mert nem érzi a talpait a lábait lent. 1. osztályban jó volt vele a kapcsolat, barátkoztunk. 2. osztályban átlépett hozzánk egy gyerek aki drogozik és elrontotta ezt a MANKÓ gyereket. Hülyét csináltak mindenkiből. XY szer összevesztek és aztán megint kibékültek. Együtt valamit árultak vagy vásároltak füvet vagy drogot nem tudom most pontosan. Aztán ezt a gyereket kirúgták, mert mindenkire arrogáns volt, a tanítókra is. Aztán ez a MANKÓS gyerek továbbra is találkozott vele, aztán valahogy végett vetett ennek a barátságnak, mert nem akart olyan úton járni mint az a drogista, arrogáns. Barátok lettünk évvel a MANKÓS gyerekkel. Elnézést kért tőlem és mindenkitől az osztályban ahogy viselkedett. 1 nap az félév után volt és mondta, hogy ő elkezdett járni templomba, hívő kezdett lenni, imádkozott, járt tanításokra, én is keresztény vagyok, és hogy káromkodtam, csúnyán beszéltem hogy nem akar olyan barátot. Nos ez volt 1x hogy a fenébe küldött. Tartott pár hónapot és mentem haza praxbol, és mentem a haverommal a vonatra és ez a MANKÓS elküldte a gyereket mert hogy valamit akar nekem mondani. “Bocsáss meg, nem akartam olyan lenni hozzad, legyünk újra barátok”. Nos én megbocsájtottam neki.


Egy idő után megint a fenébe küldött hogy én nem vagyok a barátja, és megint “keresztény” ember kezdett lenni. Hogy mindig káromkodok, stb. Ez volt 2x. Ekkor már a templomban voltam és akkor hívott hogy bocsássak meg neki, hogy legyünk újra barátok. Én hülye ezt is elnéztem.


Tegnap írja nekem, hogy nem akar velem barátkozni, hogy meg akarja szakítani velem a kapcsolatot. Kérdem tőle mit csináltam neked? Hogy semmit, hogy “bocsáss meg, amilyen voltam az utóbbi időkben hozzad, mérges voltam, és hogy csúnyán viselkedett velem szemben, hogy sajnalja. Hogy amikor velem barátkozott nem volt önmaga. És hogy meg akarja szakítani velem a kapcsolatot mert akar magában lenni, kitisztítani a gondolatait, és hogy önmaga lesz. Hogy ne vegyem ezt rossz néven, hogy jobb lesz így neki is még hogy nekem is. Hogy ő volt mindig olyan emberekkel akit őt megértették, és olyanok voltak mint ő. És hogy én nem vagyon olyan, hogy nem akar engem megvaltoztatni, hogy legyek önmagam és hogy ő is önmaga lesz. Egyetlen ő volt a rendes barátom akiben megtudtam bízni, elmondani a problemaimat. Hordtam őt haza autón, mert megkért, kért tőle számológépet kölcsönöztem neki, tollat kért adtam neki, amit kért tőlem segítettem neki ahogy csak tudtam. Igen én sem vagyok kitudja milyen jó ember de próbálok jót csinálni a másiknak.


Nincs szerencsém rendes normális lányra sem, meg fogok örülni mindig csalódok az emberekben.


MIÉRT VAN EZ VELEM? NINCS BARÁTAIM, SE BARÁTNŐM AKIT MEGÖLELNÉK, ELMONDANÁM A BÁNATAIMAT.


Mit csináljak? Hol csinálok hibát? Miben változtassak?



Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. ápr. 18. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sokat írtál magadról, a szöveged 80%-a egy darab (mankós... miért fontos az, hogy mankós?) emberről szól aki évek óta hülyít téged. Ezen kívül az lett világos, hogy csendes vagy és sokat káromkodsz, hát ember legyen a talpán aki ennyiből tud rendes választ adni a kérdésedre.


Annyit tudok javasolni, hogy ne törődj ezzel és inkább a többi emberrel foglalkozz, nagyobb eséllyel éred el amit akarsz.

2018. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Whitewolf19 ***** válasza:

Ezt a gyereket jobb ha hagyod.. mert ő nem tisztel igazán téged.. sem a barátságotok nem volt neki fontos.. és soha nem is lesz.

Amúgy nem írtál tényleg magadról? Nincs valami hobbid? Nem jársz valami szakkörre? Esetleg sportolni?

2018. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2.valaszolo nem. Nincs kivel. Mindenki bent ül a gép előtt nehéz ez nekem igy
2018. ápr. 18. 14:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Elkezdtem hallgatni magyar MOTIVÁCIÓS énekeket. Egyszerűen sírok ettől kell hogy erős legyek
2018. ápr. 18. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!