Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért baj hogy nincsenek...

Miért baj hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és nincsenek barátaim.Az lenne a kérdésem hogy ez miért rossz dolog?Mindig úgy éreztem hogy ez egy olyan dolog amit szégyellni kéne.Ettől nem lesz valaki kevesebb szerintem és csinálhat jo dolgokat a szabadidejében.Miért az határozza meg hogy mennyit érünk hogy hányan kedvelnek?

Engem már ez nem zavar és elfogadtam.Felesleges ezen idegeskednem és megváltoztatnom magam tudom.Nem a társaság hiányzik hanem az zavar kicsit hogy értéktelenebbnek,kevésbé jónak érzem magam néha.

Mit gondoltok erről?

17l



2018. márc. 11. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Én tudjam? Kérdezd meg az egyik barátodat HAHAHAHA
2018. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
én még soha nem találkoztam olyannal, aki szóvátette volna, hogy tök gáz, hogy nincsenek barátaim...senkit nem érdekel. ez csak a te problémád.
2018. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Értéktelen nem leszel,de nem jó dolog,hogy nincsenek barátaid. Mivel így sok dologból kimaradsz,nem hív el senki bulizni,sétálni,vásárolni,játszani,beszélgetni,mozizni stb. Könnyen válhatsz depresszióssá emiatt,lehet most le vagy egyedül is magadban,de előbb utóbb biztosan fog hinyozni,hogy nincs senki akihez tanácsért fordulj,vagy akit elhívj egy programra ahova egyedül nem olyan jó menni. Később,ha lesz pasid megint csak kicsit negatív lesz,hogy neki vannak barátai neked nincs,ő el fog járni hétvégenként a barátaival te meg mindig otthon fogsz ülni egyedül kivéve,ha a barátod visz az ő társaságába. De ez mindenképp negatívan fog kihatni az életedre,hogy nincs legalább egy db barátnőd. Kevesebb nem vagy,de szükség van barátokra a kiegyensúlyozott élethez.

Nekem van 1-2 barátnőm,a te kordoban nagyon sok barátnőm volt és szuper volt,hogy mindig fel tudtam hívni valakit,hogy csináljunk valamit. az más kérdés,hogy a végén sokan hagytak cserben stb úgyhogy az egyetemre már úgy mentem,hogy kb nem volt barátnőm. De ott új kapcsolatokat alakítottam ki és rengeteget segítettek tanulásban is,buliztunk együtt meg eljártunk mindenféle programokra. Most így suli után alig találálkozunk mindenkinek van munkája stb,de rendkívül jól esik amikor egy-két héten összefutunk egy kávéra,beszélgetésre,fröccsre . Ha nem lennének akkor én tuti rosszabbul érezném magamat a bőrömben,mert szükség van társakra.

2018. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Azért vannak olyan élethelyzetek, amikor nem árt, ha vannak. Szüleidtől eltávolodhatsz, meghalhatnak, pároddal szakíthatsz, nem árt, ha van más is az életedben.
2018. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

100%-ban egyetértek a 3. válaszolóval,ebből csak hátrányod származik.


Másrészt ha később új emberekkel találkozol az életed során és előkerül a "te mit szoktál csinálni a barátaiddal?"kérdés.Akkor azzal,hogy azt mondod neked nincsenek is barátaid,lehet elsőre egy negatív benyomást keltesz majd bennük.Azt gondolhatják,hogy magadnak való,zárkózott esetleg valami mentális beteg vagy,aki képtelen a normális emberi kapcsolatokra(még ha ez nem is igaz).

2018. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te így jól érzed magad, nem hianyzik, hogy legyenek barátaid, akkor nem feltétlenül baj. Értéktelenebb meg nem leszel ettől.
2018. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar..

Ha te nem rossz dolognak éled meg, akkor nem baj.

2018. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy erőltetni kéne ami nem megy
2018. márc. 11. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!