Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy èrzem nincsenek igaz...

Úgy èrzem nincsenek igaz barátaim mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdett megromlani a kapcsolatom a legjobb barâtmőmmel már nem vagyunk olyan jóban mint règ alig beszèlünk. Ezenkìvül van még két lány akikkel szorosabb a barátságom de ha velük vagyok mindig èn vagyok a harmadik szemèly a teher. Ők ketten jól elvannak maguknak észre sen veszi hogy ez nekem esetleg rosszul esik. Jelenleg nincsen senki akivel meg tudnék beszélni mndent meet velük nem lehet konolyabb tèmákròl beszélgetni. Egyszerűen annyira ki vagyok éhezve egy jó barátnőre akinek én vagyok az első és nekem is ő hogy az hihetetlen. Jelenleg nagyon magányosan érzem magam hiába esetleg elmegyek szòrakozni a "barátnőimmal" de akkor is hiányzik ez a mélység hogy bármit megoszthatok a másikkal nem fog elitelni.

Hogyan tehetnèk szert igaz barátokra? Lètezik mèg ilyen?

16/l



2018. márc. 19. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
halott ügy.
2018. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Először is, én tulajdonképpen a Te oldaladon állok, ezt kérlek tartsd észben, ha esetleg durván hangzik, amit írok.

Azt gondolom, hogy alapvetően rosszul szemlélsz bizonyos dolgokat. Az első, mit fel kéne ismerned, hogy azok a barátok, akik - akarva vagy akaratlanul - azt kommunikálják feléd, hogy teher vagy, pusztán megtűrt személy, azok nem barátok. Látom, később te is idézőjelbe rakva hivatkoztál rájuk, szóval gondolom már te is tudod ezt, vagy legalábbis érzed.

Ha a helyedben lennék, én kerek-perec megkérdezném tőlük, mégis ki vagyok én nekik, mit jelentek számukra. Ha tényleg nem érzed jól magad velük, és ezen ők sen akarnak változtatni, akkor egyszerűen lépj tovább.

Mert igenis vannak még igazi barátok, vannak olyan emberek, akikkel minőségi időt tölthetsz el, és a közös hangot is megtalálhatod velük. Találni fogsz valakit, akinek Te vagy az első, és jól látod, ezt viszonozni is kell ahhoz, hogy egy olyan szoros emberi kapcsolat, mint az igaz barátság, jól működjön.

Kérlek, gondolkozz el azon, ki vagy Te és mit akarsz. Nem biztos, hogy nem Te csinálsz valamit rosszul, legyen szó a barátok kiválasztásáról, vagy a hozzáállásról, videlkedésről. Mindegy.

Csak gondolkodj egy picit, az sosem árt. Pár perc magaddal, és máris nem kell a Gyakori kérdésekhez fordulnod, ha úgy érzed, ilyen problémáid vannak.

2018. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy létezik,és hidd el lesz is ilyen barátnőd,ezeket meg hanyagold.
2018. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De ismerős a helyzet amibe Te vagy ... :(
2018. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ugyanez. Legjobb baratnom es egy "ujabb" baratnonk egy ideje szora sem meltat. Uj baratnoket kerestem,veluk viszont azt erzem, hogy elnyomnak. Tehat lehet, hogy bennem hiba van,viszont idegenekkel (az elobb emlitett baratnok mind osztalytarsak) sokkal jobban tudok kapcsolatot teremteni. Peldaul uj edzesre es tanfolyamra jarok, es sikerult 1-2 emberrel osszebartkoznom,mégha nem is legjobb barat szintjere, meg az erdeklodesi korunk sem pont azonos. De valamiert sokkal konnyebben megy olyanokkal, akiknel tiszta lappal indulhatok, es nincs rolam velemenyuk evek ota:) En nagyon nehezen baratkozom,szoval ez most a "konnyu mondani" esete lesz, de keveredj random emberekkel beszelgetesbe,es meglatod nem lesz olyan nehez:) Ha szerencsed van komoly baratsagot is kialakithatsz. Sajnos még en sem talaltam olyat akire azt tudnam mondani,hogy na ő az en emberem. Nem erzem ugy, hogy eleg fontos lennek. De majd alakul! Sok sikert!

16L

2018. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!