Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha érdekelnének a barátaim,...

Ha érdekelnének a barátaim, akkor keresnének, ugye?

Figyelt kérdés
Fél hónapig kórházban voltam. De senki sem írt rám egy "hogy vagy"-ot ._. Lehet nem is voltak igazi barátok?

2018. ápr. 18. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kellemetlen érzés tud lenni, de egyben nagyon hasznos felismerés is ami megtanít valamire.Jól nézd meg milyen minőségű emberekkel veszed magad körbe és gondolkozz el rajta, hogy miért.Sokakkal megesik, jobbulást!
2018. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez elég egyoldalú hozzáállás. Te miért nem keresed őket?
2018. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogy vagy?:$
2018. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Te miért nem keresed őket?" Történt egy incidens a suliban a kórházba kerülésem óta... ami azt illeti, amiatt kerültem oda. Hosszú és bonyolult lenne elmesélni. Nem is szeretném, mert fájdalmas is. És attól féltem/félek, hogy mindenkit elveszítettem... Ezért féltem/félek bárkire is írni :/


"hogy vagy?:$"

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! Voltam már rosszabbul is ^^'

2018. ápr. 18. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha érdekelnének a barátaid, te keresnéd,őket.
2018. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ők esetleg akkor keresnének, ha érdekelnéd őket.
2018. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem érdekelnek, de félek, hogy elveszítettem őket, és félek rájuk írni, vagy suliban keresni őket ._.
2018. ápr. 22. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!