Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiu-Lány barátság. Rajz? 14L

Fiu-Lány barátság. Rajz? 14L

Figyelt kérdés
A legjobb barátom egy fiú. (kérlek ne gyertek nekem most azzal, hogy fiú és lány között nincs barátság) Osztályozásak vagyunk. Mivel nemsoká elballagunk szeretnék neki, adni valamit, amuről eszébejutok. Művészeti iskolába készüklök. Egész szépen rajzolok. Arra gondoltam készítek neki 1 rajzot. Valami BFF témájú rahzot szeretnék, mint pl azok a rajzok, amikor két lányak egybe van fonva a haja, csak fiu-lány barátsággal. Sehol sem találtam ehhez hasonló rajzot. Esetleg valami ötlet?

2018. ápr. 18. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Osztálytársak*
2018. ápr. 18. 21:49
 2/7 anonim válasza:
Készíts neki valamelyik közös emlékről, pillanatról, amire szívesen emlékeztek vissza mindketten. Vagy egy tipikusan olyan pillanatról amiről egészen biztos te jutsz az eszébe.
2018. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rajzolj neki ilyesmit

[link]


[link]


[link]

2018. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. ápr. 19. 00:19
 6/7 anonim ***** válasza:
de most miért kötözködsz? ha egyszer nincs barátság köztük akkor nincs barátság köztük (kivéve ha a nő a nőket a csávó a csávókat szereti). Ezt több millió ember és az ő több millió évük bizonyítja. Hát vagy rajzold meg magatokat egy régi osztályképről és egyszer egy újról és valami idézet mellé hogy az évek elszállnak de a mi barátságunk örök. (vagy ha nem rajzolsz fotó kollázst).
2018. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm. De sosem értettem, hogy ezen mit kell variálni. Neki van párja én meg tudom magamról, hogy nem NEM VAGYOK BELÉ SZERELMES. 2 éves korom óta ismerem...
2018. ápr. 20. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!