Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányok közt valóban kevésbé...

A lányok közt valóban kevésbé alakul ki szoros barátság?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és gyakorlatilag nincsenek barátaim. Vagyis vannak olyan jó fej ismerőseim, akik kedvesek, ha találkozunk jól elvagyunk, de ők csak ismerősök, nem igazán nevezném barátoknak őket. Eddigi életem során alig volt pár olyan lány, akiket a barátaimnak tartottam, de valahogy eltűntek az életemből. Úgy éreztem, hogy ezekben a barátságokban mindig jelen van egyfajta féltékenység vagy áskálódás, pedig én tényleg mindig próbáltam jó barát lenni, de nem akarok egy kihasználható ostoba ember lenni, márpedig sokszor éreztem ezt ezekkel az emberekkel. Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, de én sem várom ezt el mástól, mégis barátok nélkül vagyok. A páromat és az ő baráti társaságát elnézve nagyon irigy vagyok. Nagyon jól kijönnek egymással és ha valami kis harag is van köztük, azt a barátságuk képes áthidalni. A lányok tényleg ennyire mások lennének?

2018. ápr. 22. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En 18/L vagyok de fiukkal sokkal jobban ki jövök mint lányokkal.A lányok általába kihadználnak csak addig vagyok jo míg hadzna van belőlem.de jo lenne egy igaz barátot találni.Akiben öszintén megbízhatok.
2018. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy örülnék egy olyan barátnőnek, akivel nagyon jól el lehet szórakozni és nem érzem magam kihasználva vagy átejtve. Biztosan találkoztam már olyannal, akivel jó barátok lettünk volna, csak sajnos valamiért nem alakult ki😕
2018. ápr. 23. 13:48
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát, engem még ellenség sem fenyegetett, nemhogy barát.


Amúgy van egy pár csajkategória - direkt nem nőt mondok -, akikkel nem lehet barátkozni.


Az egyik, aki itt is megjelenik, a "fiúkkal jobban kijövök": ők dobozolnak, és ha kiderül rólad valami, akkor ide-oda rakosgatnak. Ha azt mondom, alig várom a VB-t, akkor beraknak a fiús dobozba, ha azt mondom, elmegyek körömlakkot venni, beraknak a lányosba. És mindig a rosszabbat látják meg. Nekik az nem jön össze, hogy arcpakolásban nyomom a lövöldözős játékokat, mert nem tudják eldönteni, hogy bírnak, mert fiús vagyok, vagy nem, mert lányos.

Az ilyen embereket alapból nem szeretem, aki olyat mond, hogy fiúkkal vagy lányokkal jobban kijön, az alapból tulajdonságokat társít az emberhez, mielőtt megismerné.


És van két kategória, aki lenéz, csak pont ellenkező okok miatt. Az egyik lenéz, mert sznob, mert nem járok magassarkúban, mert nem tetszik a műköröm, mert szeretem a pásztortarhonyát, mert van turiból ruhám. A másik pedig azért néz le, mert azt hiszi, én vagyok a sznob, amiért sminkelek, érdekel a bőrápolás, nemcsak a szükséges dolgokat veszem meg és szeretem a szusit.


Ezeket ignorálni kell, és a maradékban hatalmas kincsek vannak.

2018. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!